Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki EDIFICE Momentum

Zegarki Edifice

Linia zegarków Casio Edifice Momentum dedykowana została aktywnym mężczyznom. Sportowo-elegancka stylistyka modeli idealnie sprawdzi się wśród osób żyjących zgodnie z rytmem miasta, gdzie niezawodność działania musi iść zawsze w parze z nienagannym wyglądem.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 37 z 37 produktów

Funkcjonalność zegarków Casio Edifice Momentum

Casio Edifice - partner zespołu Formuły 1 Scuderia Toro Rosso, jest liderem w dziedzinie najnowocześniejszych technologii dla zegarków. W swoim portfolio proponuje chronografy i zegarki wyposażone w precyzyjne mechanizmy kwarcowe. Czasomierze z tej kolekcji posiadają wiele funkcji, takich jak czas światowy, subtarcze chronografu, czy alarmy. W zależności od naszych preferencji, możemy wybrać tu egzemplarz w wersji analogowej lub analogowo-cyfrowej.  

Funkcjonalność zegarków Casio Edifice MomentumZegarki Casio Edifice Momentum  - szeroka możliwość wyboru

Zegarki Casio Edifice Momentum  - szeroka możliwość wyboru

Zegarki Casio Edifice Momentum dostępne są w wielu różnych liniach. Dzięki temu bez problemu swój idealny model odnajdą osoby szukające czasomierza do aktywności sportowych, czy bardziej do biznesowych sytuacji. Jedną z nich pozostaje seria Momentum ze sportowo-eleganckimi zegarkami, wpisującymi się w styl współczesnych miast. To zatem czasomierze dedykowane głównie “młodym dorosłym”, którzy poszukują zegarka mogącego być równie dobrze noszonym w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej formalnych. Klasyczny szyk połączony z dynamiczną formą sprawi, że Casio Edifice Momentum męskie dla wielu będzie bardzo oryginalnym dopełnieniem stroju, zachęcającym do podejmowania wciąż nowych wyzwań.Co znajdziemy w zegarkach Casio Edifice Momentum?

Zegarki wchodzące w skład Casio Edifice Momentum zbudowane są z koperty oscylującej w szerokości 40-45 mm, która w wybranych modelach otoczona jest bezelem. Wzrok przyciąga tu bardzo dynamiczna tarcza z wieloma elementami i wskazaniami. Na zachowanym w ciemnej tonacji cyferblacie znajdują się wyraźnie zaznaczone indeksy godzinowe w formie kresek lub cyfr arabskich, a także charakterystyczne masywne wskazówki. Wielokrotnie na ich powierzchni widnieje farba luminescencyjna, pozwalająca w ciemności odczytać czas.

Co znajdziemy w zegarkach Casio Edifice Momentum?


Casio Edifice Momentum

Na tarczy zegarków Casio Edifice Momentum męskich spotkamy także mniejsze subtarcze chronografu i sekundnika, z których będziemy mogli bardzo dokładnie odczytać dłuższe lub krótsze odcinki czasu. Przydadzą się one zarówno w sytuacjach sportowych, jak i tych codziennych. Wbudowany w model datownik, alarm, czy czas światowy z pewnością okażą się nieocenioną pomocą dla mężczyzn żyjących szybkim rytmem wielkich miast, gdzie każda sekunda jest na miarę złota.

 


Budowa zegarków Casio Edifice Momentum

Zegarki Casio Edifice Momentum stworzono z myślą nie tylko o dobrej prezencji, ale przede wszystkim o wysokiej użytkowości. Z tego też względu, koperty modeli wykonane są ze stali szlachetnej cechujące się wytrzymałością na różnego rodzaju warunki zewnętrzne. Przykrywające tarczę elastyczne szkło mineralne zapewnia wyrazistość w odczycie wszystkich wskazań, a jednocześnie gwarantuje dobrą ochronę przed stłuczeniem. Podobnie jest zresztą z mocną klasyczną bransoletą lub skórzanym paskiem - będą one bezpiecznie trzymać Casio Edifice Momentum na naszym nadgarstku. Tej technicznej specyfikacji dopełnia wysoka wodoszczelność o klasie 10 ATM pozwalająca na pływanie z czasomierzem na nadgarstku.

Budowa zegarków Casio Edifice Momentum