Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Casio Damskie na pasku

Zegarki Casio damskie na bransolecie dedykowane są paniom stawiającym na dobry wygląd i funkcjonalność swoich dodatków. Tutaj też zgodnie z filozofią marki otrzymujemy świetnej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 112 produktów

Zegarki Casio damskie na bransolecie

Zegarki Casio damskie na bransolecie to różnorodność stylów oraz kolorów! Szeroka oferta modeli pozwala wybrać czasomierz idealnie dopasowany do każdej kobiety. W portfolio znajdziemy klasyczne, biżuteryjne i sportowe zegarki. Choć najpopularniejszymi pozostają te utrzymane w kolorze złota, to bez problemu spotkamy także tarcze w barwie zieleni, czy czerwieni. Całości wieńczą wykonane ze stali szlachetnej bransolety klasyczne bądź mediolańskie. W zależności od modelu zostały one zawieszone do koperty za pomocą teleskopów/śrubek. Łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierza z nadgarstka gwarantuje zapięcie G-link oraz zatrzaskowe.


Zegarki Casio damskie na bransolecie klasycznej

Bransolety klasyczne w damskich zegarkach Casio zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. W niektórych modelach różnica pomiędzy ogniwami zostaje zaznaczona także kolorem, co sprawia, że mamy do czynienia z tzw. bransoletą bikolor. Te klasyczne egzemplarze nadają zegarkowi tradycyjnego wyglądu, który będzie idealnie pasować do formalnych i półformalnych strojów.


Zegarki Casio damskie na bransolecie mesh

Zegarki Casio damskie na bransolecie mesh zachwycają swoim biżuteryjnym wyglądem. Gęsta plecionka dobrze dopasowuje się do każdego typu nadgarstka. Pomimo swojej struktury pozostaje bardzo wytrzymała na warunki zewnętrzne. Jej minimalistyczny wygląd będzie dobrze wyglądać zarówno w zestawieniu z wieczorowymi sukniami, jak i luźnymi stylizacjami. Ich uniwersalny charakter przypadnie do gustu paniom ceniącym sobie dobry wygląd w każdych okolicznościach.