Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Casio na pasku

477wyniki

Zegarki Casio na pasku dały się poznać, jako jedne z najchętniej wybieranych czasomierzy na rynku. Japoński brand od samego początku istnienia kieruje swój wzrok w przyszłość, wciąż udoskonalając produkty. Niezwykle atrakcyjna cena względem jakości, stanowi o sukcesie tego brandu.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Casio na pasku

Zegarki Casio na pasku to szeroki wybór modeli pod względem wzornictwa i funkcjonalności. Znajdziemy tu egzemplarze o klasycznym wyglądzie, jak również sportowym. Zostały wyposażone w paski ze skóry naturalnej, paski tekstylne oraz z tworzywa sztucznego. Marka posiada w swojej ofercie również zegarki zawieszone na ekoskórze. Limitowane specjalne edycje czasomierzy posiadają paski z nadrukowanym motywem dotyczącym współpracy Casio z inną firmą (np. Pokemon, Burton, Honda). Większość modeli zamocowana jest na kopercie przy pomocy teleskopów. Niektóre sportowe wersje montowane są przy użyciu śrubek.Zegarki Casio na pasku skórzanym

Zegarki Casio na pasku skórzanym wykonane są ze skóry naturalnej lub ekoskóry. W portfolio japońskiego brandu czasomierze ze skóry, to przede wszystkim modele klasyczne, vintage lub biżuteryjne. Natrafimy tutaj zarówno na wersje gładkie, jak i fakturowane ze żłobieniami. Nadają one każdemu modelowi sznytu, a jednocześnie zawierają w sobie element stylistyki z minionych dekad. Z pewnością sprawdzą się podczas wszystkich wyjątkowych okoliczności, dając wyraz dobrego gustu właściciela. Ekoskóra cechuje się z kolei wysokim stopniem wytrzymałości na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe, pozostaje również odporna na działania środowiskowe takie, jak słońce lub wilgoć.

Zegarki Casio na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Casio na pasku z tworzywa sztucznego występują przede wszystkim w modelach sportowych. Idealnie komponują się one z szerokimi kopertami, wpisując się w treningową funkcjonalność czasomierzy. Tego typu paski wyróżniają się mocną strukturą, która pozostaje odporna na trudne czynniki zewnętrzne. Na końcach niektórych pasków z tworzywa występują specjalne tłoczenia, które zabezpieczają pasek przed zsunięcie się sprzączki. Tym samym sprawdzi się podczas ćwiczeń, czy outdoorowych wypraw. Dzięki wodoszczelności tworzywa możemy go używać także pod wodą — np. podczas pływania lub nurkowania.Zegarki Casio na pasku tekstylnym typu NATO

Zegarki Casio na pasku tekstylnym NATO to wielofunkcyjne modele przeznaczone dla osób aktywnych, poszukujących urządzenia wspomagającego ich w wyprawach i sportowych treningach. Niezwykle mocne oraz odporne na rozciągnięcie tworzywo, z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów. Paski NATO, pozostaje odporny na pot, dzięki czemu nie będzie powodować on otarć podczas długich, siłowych ćwiczeń. Najpopularniejszą opcją paska tekstylnego pozostaje wersja dwukolorowa, niemniej w ofercie znajdują się również modele jednokolorowe. Każdy z nich dobrze dostosowuje się do nadgarstka, a dzięki zapięciu na sprzączkę będzie łatwo zakładany i zdejmowany z ręki.