Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Casio na bransolecie

Zegarki Casio na bransolecie to modele o zróżnicowanej stylistyce. Znajdują się tutaj zarówno klasyczne, jak i bardziej sportowe czasomierze dla osób w różnym wieku. Niezwykle atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawia, że każdy znajdzie tutaj swój wymarzony zegarek.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 229 produktów

Charakterystyka zegarków Casio na bransolecie

Marka Casio posiada w swojej ofercie zegarki na bransolecie klasycznej i meshowej. Dopasowane są one do charakteru każdego modelu, podkreślając jego sportowe lub tradycyjne wzornictwo. Każdy z nich wykonano z najwyższej jakości materiałów, w tym: stali szlachetnej lub tytanu.  Niektóre egzemplarze zrobione są z niezwykle wytrzymałej mieszanki stali i tworzywa sztucznego. W zależności od konkretnego zegarka, będziemy mieć do czynienia z różnego typu zapięciami - w klasycznych bransoletach występuje zatrzaskowe i motylkowe, natomiast w meshowych najpowszechniejszym jest zapięcie G-Link. Większość z nich zawieszona jest na kopercie przy pomocy klasycznych teleskopów. Nie mniej, w ofercie znajdziemy także egzemplarze zamocowana przy użyciu śrubek.
Charakterystyka zegarków Casio na bransolecie

Zegarki Casio na bransolecie klasycznej

Zegarki Casio na bransolecie klasycznej
Zegarki Casio na bransolecie klasycznej występują prawie we wszystkich kolekcjach zegarków. Pozostają one popularne wśród osób poszukujących czasomierza do codziennych, swobodnych strojów. Z jednej strony umożliwiają łatwe dopasowanie modelu do stylizacji, a z drugiej dodają jej charakterystycznej elegancji. Zegarki na bransolecie występują głównie w srebrnych i złotych odcieniach. Zbudowane są z pełnych lub mieszanych ogniw, tworzących wyszukane kompozycje. Większość z nich tworzy trzy segmenty ogniw, choć zdarzają się także egzemplarze z czterema lub pięcioma pasami. Tym samym w portfolio marki możemy spotkać modele z bransoletami o wyrafinowanym, subtelnym ułożeniu oraz bardziej klasyczne. Te drugie cechują się większą masywnością i często dopełniają sportowego wyglądu zegarków.

Zegarki Casio na bransolecie typu mesh

Zegarki Casio na bransolecie stalowej typu mesh złożone są z gęstej plecionki, tworzącej siateczkową formę. Sprawdzają się one w półformalnych stylizacjach, zwłaszcza w towarzystwie koszuli. Ich jednorodna faktura z pewnością przyciągnie wzrok osób dookoła, pozwalając wyróżnić się z tłumu. Bransolety typu mesh wyposażone są w zapięcie G-link. Wyjątkowo łatwa i komfortowa regulacja, pozwala samodzielnie dopasować bransoletę do nadgarstka. Możemy być pewni, że posłuży nam ona przez długi czas.
Zegarki Casio na bransolecie typu mesh