Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki CASIO VINTAGE Midi

Zegarki CASIO VINTAGE Midi

Zegarki Casio Vintage Midi to coś dla fanów stylu retro. Japońskie pochodzenie to potwierdzenie, że zegarki Casio Vintage są wysokiej jakości. Czasomierze wskazują czas cyfrowo, co pozwala na szybki i łatwy odczyt godziny w formie liczbowej. Zegarek Casio Vintage damski to idealne rozwiązanie dla kobiet, które lubią połączenie nowoczesności ze stylem retro. Podobną stylistyką wyróżnia się czasomierz Casio Vintage męski. Każdy zegarek Casio Vintage został wyposażony w funkcję alarmu, stoper, datownik oraz timer. Niektóre z modeli mają podświetlenie Microlight.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Zegarek Casio Vintage – ciekawy wygląd, ciekawy styl

Kwadratowe koperty to coś, co wyróżnia zegarki Casio Vintage Midi na rynku. Bransolety czasomierzy zapisane są przy pomocy systemu G-Link, który jest solidny i pozwala na samodzielną regulację długości paska. Zegarki Casio Vintage mają kwarcowy typ mechanizmu o kalibrze CASIO 593. Japoński producent zapewnia gwarancję aż na 3 lata z możliwością przedłużenia o kolejne 3. Dzięki pochodzeniu z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A. obowiązuję ona na terenie całego kraju.

Zegarek Casio LA690WEM-7EF Vintage DigitalZegarki Casio Vintage Midi – japoński design i jakość

Zegarek Casio A158WEAD-1EF Vintage BLACK AND SILVER WITH DIAMOND LIMITED

Czasomierze tej marki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i stylowym designem. Ich cyfrowe tracze chronione są akrylowym szkłem, które gwarantuje dużą przejrzystość oraz łatwość polerowania, gdyby pojawiły się zarysowania. Każdy z zegarków ma wodoszczelność na poziomie 30 m, co oznacza, że jest odporny na zachlapania. Japoński producent zapewnia, że bateria zegarków Casio Vintage Midi ma aż 7 lat żywotności, dzięki czemu nie musisz martwić się o częste wymiany.

Zobacz wszystkie modele zegarków Casio Vintage dostępne w naszej ofercie!