Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Nowości w linii G-Shock G-SQUAD

25-11-2018

Sport to zdrowie, a nie ma mowy o jego uprawianiu bez możliwości pomiaru czasu. Wiemy jak bardzo kochacie zegarki sportowe zarówno za ich ciekawy wygląd, jak i niestandardowe możliwości. Wiosną tego roku na rynku ukazały się bardzo ciekawe modele G-SHOCK GBD-800, wychodzące na przeciw miłośnikom zdrowego trybu życia oraz wymogom współczesnego świata. Nasz plan dnia bardzo często charakteryzuje właśnie sportowy dynamizm, zmuszający nas do częstej zmiany wcześniejszych założeń. W takim stanie pojawia się konieczność rezygnacji z podejmowania usystematyzowanej aktywności fizycznej, a co za tym idzie, właściwego zatroszczenia się o naszą kondycję. Każdy powinien jednak zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji - w gruncie rzeczy Twoje ciało, to tak naprawdę jedyne miejsce, w którym mieszkasz. Jeśli pragniesz więc zadbać o właściwą dawkę ruchu nawet, kiedy wydaje się to niemożliwe, mamy dla Ciebie coś specjalnego - całkowicie nowe zegarki G-SHOCK G-SQUAD!

Wielofunkcyjny, męski zegarek G-Shock G-Squad z tworzywa sztucznego z mechanizmem kwarcowym. Zegarek jest w szarym kolorze z akcentami jasnego zielonego, który dodaje zegarkowi świeżości i sportowego charakteru.Pomoc sportowa z nowym G-Shock GBD-800

Dobra, dobra - to brzmi jak tania reklama - wszystkie zegarki sportowe mają przecież pomóc w uprawianiu sportu, ale nie mogą zrekompensować zwyczajnego braku czasu. Tym co wyróżnia jednak zegarki G-SHOCK jest wbudowany Step Tracker, czyli krokomierz. Zdecydowanie modna stała się ostatnio rezygnacja z pojazdów mechanicznych, i słusznie. Szczególnie w dużych miastach ruch pieszy okazuje się paradoksalnie szybszy i tu licznik kroków okazuje się prawdziwym zbawieniem. Nosząc na nadgarstku zegarek G-SHOCK GBD-800 bez problemu przeanalizujesz dawkę ruchu, jaką często nieświadomie, dostarczyłeś swojemu organizmowi. Pomimo szybkiego trybu życia, umożliwia to łatwe kontrolowanie rzeczywistego wysiłku dziennego, co pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne.

Zegarek G-SHOCK GBD-800-1ER Casio G-SQUADZapisywanie informacji nigdy nie było tak proste

Zegarek G-SHOCK GBD-800-1ER Casio G-SQUAD w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami

Nowości w serii G-SQUAD nie ograniczają się jednak do krokomierza, lecz dają dostęp do fantastycznych sportowych funkcji, niedostępnych wcześniej w kolekcji marki Casio. Nowe zegarki G-SHOCK GBD-800 to również rozbudowany stoper z licznikiem okrążeń i możliwością zapisania czasów z aż 200 odcinków. Czasomierze oferują także bezprzewodową łączność ze smartfonem poprzez Bluetooth oraz wszelkie standardowe dodatki takie jak alarmy, kalendarz oraz wstrząsoodporność i wysoką wodoszczelność. To wszystko sprawi, że nowy G-SHOCK GBD-800 to nie tylko ciekawy gadżet, ale również, a może przede wszystkim perfekcyjny zegarek treningowy.Japońska wielofunkcyjność

Na koniec warto podkreślić niezwykły design jaki oferują nowości w serii G-SHOCK G-SQUAD. Japońska marka przygotowała aż 4 modele w nowoczesnej i stylowej aranżacji. Ciemnoszary GBD-800 z limonkowym wykończeniem oraz jasnoniebieski GBD-800-2ER to bardzo interesujące, dynamiczne, choć względnie stonowane aranżacje ze standardowym, cyfrowym wyświetlaczem. Miłośnicy bardziej zdecydowanych rozwiązań z pewnością docenią dwa nowe zegarki z kontrastowym wyświetlaczem. Intensywnie czarny model GBD-800-1ER wykończony neonową czerwienią to bardzo ostra propozycja dla zdecydowanych zawodników, a przyjemny, morelowy zegarek G-SHOCK GBD-800-4ER otworzy ogromne pole do stylistycznych eksperymentów.


Sportowe, męskie zegarki G-Shock G-Squad. Każdy z zegarków posiada cyfrową tarczę ułatwiającą kontrolowanie wiele przydatnych funkcji, które są idealne dla osób aktywnych fizycznie.


Trzeba również zaznaczyć, że nowości w serii G-SQUAD to nie tylko pomysł na wielofunkcyjny zegarek treningowy, ale wspaniała propozycja dla osób ze smuklejszymi nadgarstkami. Nieco mniejsza, 46mm koperta sprawdzi się wprost idealnie, jeśli oscylujące w granicach 50mm modele kolekcji G-SHOCK, odstraszały dotąd od zakupu jednego z tych niezmiennie kultowych czasomierzy.

FILTRY0