Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Balticus Sky

Zegarki Balticus Sky to manifest piękna sztuki zegarmistrzowskiej. Dokładność w każdym szczególe. Wystarczy tylko spojrzeć na tarcze tych damskich modeli, by dać ponieść się marzeniom i przypomnieć sobie o tym, co jest dla nas najważniejsze.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 38 z 38 produktów

Zegarki Balticus Sky - wszystkie kolory nieba

Kiedy ostatni raz patrzyłaś w niebo i zachwycałaś się jego kolorystyką? Zmieniające się w ciągu dnia barwy na sklepieniu tworzą prawdziwy spektakl kolorów - począwszy od pomarańczu zachodzącego słońca, poprzez czysty błękit, nad którym od czasu do czasu pojawia się biały obłok, aż po ciemny nocny granat z jaśniejącymi gwiazdami. Właśnie z takich fascynacji powstała kolekcja zegarków damskich Balticus Sky. Wszystkie te odcienie nieba zostają w zamknięte w okrągłej tarczy wykonanej z drogocennej masy perłowej. Tutaj też poszczególne barwy przechodzą jedna w drugą, tworząc piękną, malarską kompozycję. Składająca się z wielu warstw masa perłowa, w fascynujący sposób odbija od siebie światło, zachowując jednocześnie czytelność odczytu godziny.

Zegarki Balticus Sky pełne uroku


damskie zegarki Balticus Sky

Na cyferblacie zegarków damskich Balticus Sky nałożone zostały minimalistyczne, kreskowe indeksy oraz smukłe wskazówki w kolorze złota lub srebra. Stylistyka modeli zostaje utrzymana w klasycznym wzornictwie przełamanym  nowoczesnymi akcentami. Na godzinie 3 widnieje mały, czytelny datownik - dzięki niemu będziemy pamiętały o wszystkich ważnych datach i umówionych spotkaniach. Dbałość o wykonanie zegarków damskich Balticus Sky

W kolekcji zegarków Balticus Sky spotkamy aż 12 różnych wersji kolorystycznych modeli. Ramą dla urodziwych tarcz pozostaje koperta o szerokości 34 mm i niewielkiej grubości 8 mm. Utrzymana w kolorze srebra lub złota obudowa, płynnie przechodzi do mediolańskiej bransolety. Zbudowana jest ona z gęstej, bardzo wytrzymałej plecionki o biżuteryjnym wyglądzie. Do jej zalet zalicza się nie tylko wygląd, ale również bardzo duża wygoda w noszeniu i łatwe dopasowywanie się do nadgarstka. 

Zegarki Balticus Sky wysokiej jakościZ czego zbudowane są zegarki Balticus Sky?

Zapierający zegarek Balticus Sky

Zegarki Balticus Sky damskie zbudowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej ochraniającej mechanizm przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dzięki nałożonym technologią PVD kolorom mamy pewność, że farba będzie dobrze trzymać się powierzchni. Modele posiadają wodoszczelność na poziomie 3 ATM co oznacza, że zachowują one sprawność nawet przy przypadkowym zachlapaniu podczas mycia rąk. Sercem zegarków Baltics Sky pozostaje mechanizm kwarcowy - idealny dla wszystkich pań, które oczekują od czasomierza precyzyjnego odmierzania czasu oraz łatwego użytkowania. Zegarki Balticus Sky dedykowane nowoczesnym, wrażliwym kobietom

Wyrafinowane modele zegarmistrzowskiej kolekcji Balticus Sky najlepiej pasują do kobiet poszukujących biżuterii z najwyższej półki. Mamy tu bowiem do czynienia z  wydajną technologią i trwałą jakością, nawiązującą do polskiej tradycji. Firma ma poważną reputację w zakresie produkcji modeli o wysokiej dokładności, stylu i trwałości. Kolekcja zegarków damskich Balticus Sky przypadnie do gustu nowoczesnym, wrażliwym kobietom dbającym o swój wygląd w każdych okolicznościach. Czasomierze staną się elementem codziennej biżuterii, dobrze wyglądającej zarówno w zestawie z formalnymi, jak i tymi nieco luźniejszymi ubraniami.

Zegarki Balticus Sky jako idealny dodatek dla każdej kobiety