Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Balticus Deep Water

14wyniki

Kolekcja Balticus Deep Water w pełni oddaje wodne inspiracje polskiej marki nazwanej na cześć Morza Bałtyckiego. Niezawodna obudowa, wysokiej jakości komponenty i wysoka klasa wodoszczelności sprawiają, że mamy tu do czynienia z modelami stworzonymi do podwodnych eksploracji. Nie mniej, zegarki Balticus Deep Water świetnie poradzą sobie również na lądzie - dopełniając sobą eleganckiego wyglądu współczesnego mężczyzny.

FILTRY0

Zegarki męskie Balticus Deep Water dla miłośników nurkowania

Seria zegarków męskich Balticus Deep Water powstawała przez 12 miesięcy, podczas których twórcy zgłębiali tajemnice wody, by stworzyć profesjonalny model dla miłośników pływania i nurkowania. Owocem tej wytężonej pracy stały się 4 profesjonalne diveryBalticus. Koperta przyjmuje kształt 8 - kąta, z którego boku przy godzinie 4 wystaje giloszowana koronka. Jej inne umiejscowienie - niż w większości zegarków przy godzinie 3, tworzy nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale ma także praktyczne zastosowanie. Ten mały element zegarka nie zostaje narażony na ewentualne zahaczenia w trakcie intensywnego użytkowania.

Zegarki męskie Balticus Deep Water dla miłośników nurkowania


zegarków Balticus Deep Water

Na kopercie zegarków Balticus Deep Water nałożony jest ceramiczny bezel z dużymi, wyrazistymi wskazaniami. Staje się on ramą dla tarczy, na której znajdują się prostokątne indeksy godzinowe. Pomiędzy nimi nadrukowano w formie kresek wskazania minutowe. Środek czasomierzy zajmują proste wskazówki; sekundnik zakończony jest charakterystycznym grotem. Zarówno indeksy, jak i wskazówki pokryte zostały luminescencyjną farbą zapewniającą jasne światło w ciemności, w tym również pod wodą. Tak skomponowany cyferblat pozostaje nie tylko bardzo praktyczny, ale również świetnie się prezentuje. Elegancka bransoleta w zegarkach Balticus Deep Water

Całości zegarków Balticus Water Deep dopełnia klasyczna bransoleta zbudowana z pełnych ogniw, układających się w 5 segmentów. Ich niewielkie rozmiary podkreślają elegancję tych męskich czasomierzy. Poprzez skontrastowanie masywnej koperty z bransoletą, czasomierze nie sprawiają wrażenia zbyt olbrzymiego - dzięki temu będzie wyglądać dobrze na różnego typu nadgarstkach.

Elegancka bransoleta w zegarkach Balticus Deep Water

 


Zegarki męskie Balticus Deep Water - specyfikacja techniczna

Zegarki męskie Balticus Deep Water - specyfikacja techniczna

Zegarki wchodzące w skład Balticus Deep Water zbudowane są z kopert o szerokości 42 mm i grubości 14 mm.  Obudowa wraz z bransoletą stworzona została z mocnej stali szlachetnej, cechującą się wysoką wytrzymałością na uderzenia i ewentualne upadki. Tarczę chroni odporne na zarysowania szkło szafirowe, uważane za jedno z najtwardszych materiałów używanych w zegarmistrzostwie. Pod obudową Balticus Deep Water męskich znajduje się wygodny w codziennym użytkowaniu mechanizm z automatycznym naciągiem Citizen Miyota oparty na 24 kamieniach.Zestaw pasków do każdego zegarka Balticus Deep Water!

Twórcy marki Balticus - podobnie zresztą jak w innych kolekcjach, dołączają do każdego modelu zegarka Balticus Deep Water dodatkowy pasek. W ten sposób kupując jeden zegarek mamy możliwość zawieszenia go na bransolecie lub na pasku silikonowym/ materiałowym typu NATO. W tym pierwszym przypadku czasomierz świetnie spełni funkcję codziennego dodatku, uzupełniającego męskiego wyglądu. Mocny i wodoszczelny pasek z tworzywa sztucznego okaże się niezbędnym atrybutem we wszystkich wodnych eskapadach. Z tego też powodu pomyślano także o szerokim zakresie regulacji - tak, by zegarek Balticus Deep Water męski bez problemu mógł być zapięty na nurkowej piance.

Zestaw pasków do każdego zegarka Balticus Deep Water!Komu dedykowane są zegarki Balticus Deep Water?

Komu dedykowane są zegarki Balticus Deep Water?

Zegarki Balticus Deep Water dedykowane zostały mężczyznom szukających niezawodnych i funkcjonalnych urządzeń, które sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach. Eleganckie z wyglądu, a sportowe w swoim działaniu czasomierze będą równie dobrymi towarzyszami pod wodą, co na lądzie. Z powodzeniem możemy z nimi nurkować w poszukiwaniu wraków statków lub ryb. Zaraz potem wystarczy zmienić pasek na bransoletę, by męski Balticus Deep Water zdobił nadgarstek podczas służbowego lunchu.