Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki z dużą tarczą

Duży zegarek na nadgarstku to symbol pewności siebie i nieustępliwości. Właśnie dlatego czasomierze o powiększonej, efektownie prezentującej się tarczy wybierane są przez dużą grupę mężczyzn, jak i kobiet. I nie ma się co temu dziwić, bo duże cyferblaty gwarantują efekt wizualny, jakiego nie da żaden inny model. Przenieś się do świata designu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! Postaw na model renomowanej marki i wyróżnij się z tłumu

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 4209 produktów

Jaki zegarek jest duży?

Mianem dużego zegarka określa się modele męskie o średnicy koperty większej niż 45 mm i modele damskie o średnicy koperty większej niż 38 mm. Są to najbardziej standardowe wymiary, które spotkasz w portfolio każdej marki.

Dla kogo zegarki w dużych rozmiarach?

Zegarek o dużym rozmiarze jest przede wszystkim dodatkiem dla każdej osoby, której się podoba! Dopiero na drugim miejscu powinniśmy stawiać konwenanse i zasady ubioru. Na zegarek z dużą kopertą warto postawić w przynajmniej trzech przypadkach:

  • masz masywne nadgarstki;
  • chcesz wyróżnić się z tłumu;
  • zależy Ci na doskonałej czytelności mimo wielu wskazań.

Jeszcze bardziej masywny efekt pomogą Ci uzyskać duże ogniwa bransolety, a nieco lekkości doda obecność możliwie gładkiego paska.

Jakie duże zegarki znajdziesz w ofercie?

Duże zegarki stały się nieodzownym elementem mody. Dają szerokie możliwości w zakresie unikatowego designu, dlatego spotykane są obecnie w portfolio każdej marki. Co ciekawe, ich stylistyka jest bardzo zróżnicowana - od sportowych, przez codzienne, aż do eleganckich modeli. Na duże tarcze stawiają marki o wieloletniej tradycji takie jak Tissot i te wywodzące się ze świata mody np. Diesel.

Poznaj kluczowe grupy dużych czasomierzy dostępnych w naszej ofercie!

Duże zegarki sportowe

Wśród zegarków sportowych znajdziesz zdecydowanie najwięcej modeli z dużą kopertą. Zwiększonemu rozmiarowi sprzyja obecność dodatkowych tarcz, przycisków i podziałek. To segment, w którym przejrzystość i łatwy dostęp do wszystkich funkcji liczy się bardziej niż gdziekolwiek indziej. Wyraziste zegarki sportowe wybierają nie tylko osoby wyjątkowo aktywne fizycznie, ale też przedsiębiorcy żyjący w ciągłym ruchu. Królem dużych zegarków sportowych Casio G-Shock, a po piętach depcze mu Diesel ze swoimi modelami Daddy 2.0. Znajdziesz je też w ofercie innych marek modowych.

Duże zegarki kieszonkowe

Często można spotkać się z opinią, że wśród dużych zegarków nie ma eleganckich modeli. Błąd! Koperty o średnicy powyżej 45 mm są powszechnie stosowane w zegarkach kieszonkowych, które wiesza się na dewizce (łańcuszku). Jest to najbardziej elegancki, tradycyjny i dystyngowany dodatek męski. Zakładając go do trzyczęściowego garnituru podkreślasz wagę okazji. Modele kieszonkowe z dużą tarczą mają w swojej ofercie najbardziej prestiżowe marki np. szwajcarski Tissot.

Duże zegarki eleganckie

Znalezienie eleganckiego, dużego zegarka na rękę nie jest proste. Wszystko dlatego, że kluczowym wyznacznikiem ponadczasowego desingu jest minimalizm i prostota, które nie idą w parze z wystawnymi kopertami. Jednak nie mogliśmy pozwolić na to, żeby mężczyźni z dużymi dłońmi zostali bez zegarka do garnituru czy koszuli. Właśnie dlatego wyselekcjonowaliśmy klasyczne modele z oferty topowych marek. Eleganckie zegarki z dużą tarczą znajdziesz m.in. w portoflio marki Fossil i Tommy Hilfiger.