Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Jaki prezent dla nauczyciela?

Już 22 czerwca we wszystkich polskich szkołach odbędzie się zakończenie roku szkolnego. Jest to uroczysty i pełen wzruszeń moment. Wielu rodziców chce wyrazić swoją wdzięczność za wysiłek i poświęcenie, jakie nauczyciele wkładają w edukację ich dzieci, decydując się na zakup prezentu. Coraz częściej jest nim  zegarek z grawerunkiem.

Zegarek dla nauczyciela

Jest to ciekawa forma podziękowania za trud, zaangażowanie i cierpliwość, którą nauczyciele nieustannie ofiarowują  swoim uczniom. Stanie się on pamiątką na lata, a jednocześnie może być używany na co dzień. Jako prezent najlepiej sprawdzi się  zegarek klasyczny, który będzie jednocześnie elegancki i uniwersalny. Dzięki temu będzie pasował do wielu stylizacji, a obdarowany nauczyciel będzie mógł swobodnie zakładać go do noszonych w szkole strojów. Szukając idealnego modelu dla nauczycielki warto zwrócić uwagę za klasyczne propozycje zegarków na skórzanym pasku marki Lorus. Można wśród nich znaleźć wiele ciekawych czasomierzy w tradycyjnej kolorystyce, charakteryzujących się prostą, elegancką formą. Klasyka jest uniwersalna i ponadczasowa, dlatego zegarki te będą pasowały do każdej stylizacji. Obdarowany nauczyciel będzie mógł nosić je zarówno do szkoły, jak i na większe wyjścia. 

Z myślą o starszych nauczycielach przygotowaliśmy szeroki wybór damskich i męskich zegarków na  skórzanym pasku Casio. Charakteryzuje je tradycyjne wzornictwo, nawiązanie do stylu retro oraz bardzo czytelna tarcza, dzięki czemu  staną się one doskonałym podarunkiem dla osób w starszym wieku.

Natomiast szukając prezentu dla uczącego w szkole mężczyzny warto zwrócić uwagę na klasyczne zegarki na pasku Adriatica. Wśród modeli tej szwajcarskiej marki można znaleźć wiele ciekawych propozycji, odpowiednich dla osób w każdym wieku. Ich ciekawy design zainteresuje młodszych mężczyzn, natomiast starsi docenią prostą, klasyczną formę. Oprócz  eleganckiego wyglądu i tradycyjnego wzornictwa cechuje je wysoka jakość oraz duża wytrzymałość. Doskonale sprawdzą się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na większe okazje. 

Prezent z dedykacją

Ofiarując nauczycielowi zegarek, warto zdecydować się na wykonanie na nim pamiątkowego grawerunku. Dzięki temu prezent stanie się spersonalizowany, nabierze wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru i pozostanie pamiątką na wiele lat. Umieszczona na dekielku dedykacja spowoduje, że pedagog poczuje się jeszcze bardziej doceniony i wyróżniony. Zegarek z grawerem sprawi, że obdarowany nauczyciel będzie mógł wspominać swoich uczniów, mimo upływu lat.

Oferujemy wykonanie grawerunku w cenie 1 zł, bez względu na ilość znaków. Piękna sentencja, podziękowanie oraz data staną się wspaniałą i wzruszającą pamiątką. Z pewnością każdy nauczyciel poczuje się szczęśliwy i dumny spoglądając na dekielek swojego zegarka, na którym widnieć będą np. słowa:

„W podziękowaniu za trud włożony w edukację - dzieci i rodzice” 

lub „Dziękujemy za cierpliwość i wielkie serce. Uczniowie klasy 3 ”. 


Tekst grawerunku można ułożyć samodzielnie, albo zainspirować się podpowiedziami znajdującymi się w naszym banku życzeń. Warto skorzystać z tej usługi, aby podarować zasłużonemu nauczycielowi upominek na miarę trudu i poświęcenia, które  każdego dnia wkładał w nauczanie dzieci.