TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Prezenty walentynkowe

Data 14 lutego bez wątpienia budzi pozytywne emocje, szczególnie wśród zakochanych. Walentynki stały się popularne w Polsce dopiero w latach 90. XX w., chociaż początków tego święta należy szukać już w czasach starożytnego Rzymu. Zwyczajowo wręcza się ukochanej osobie list miłosny, kwiaty, a także gustowny podarunek. Trudno sobie wyobrazić lepszy prezent walentynkowy dla Pań niż odpowiedni zegarek, opatrzony stosowną dedykacją w postaci graweru. W związku z tym zachęcamy wszystkich Panów do zapoznania się ze specjalną kolekcją damskich zegarków na Walentynki.

 

Zestaw prezentowy z naszyjnikiem ES4330SET

Idealny prezent dla dziewczyny

Marka Lotus wydała kolekcję damskich zegarków, która zdają się być zaprojektowana specjalnie na Dzień Zakochanych. Obejmuje wyjątkowe modele ze wspólnym motywem przewodnim, umieszczonym na tarczy. Są nim dwa serca, które w każdym przypadku wyglądają jednakowo, niezależnie od designu zegarka. Jedno jest zdobione kryształkami cyrkonii, a drugie mieni się kolorami tęczy. Symbolika dwóch połączonych serc jest nad wyraz czytelna, dlatego trudno o bardziej wymowny prezent walentynkowy niż zegarki Lotus z sercami na tarczy. W zasadzie każdy zegarek w serduszka cieszy się dużą popularnością pośród modeli walentynkowych. Oferta damskich czasomierzy Lotus obejmuje modele na bransolecie i na skórzanym pasku. Bransolety w formie efektownej plecionki są regulowane, co pozwala je dopasować nawet do drobnego nadgarstka. Z kolei paski są wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Miękkie i elastyczne zapewniają komfort użytkowania. Niewielkich rozmiarów koperty zegarków na walentynki Lotus nadają im dyskretnego charakteru, aczkolwiek ich niewątpliwy urok zwraca na siebie uwagę.

                                           

Wyjątkowy podarunek na Walentynki

Swoją walentynkową ofertą może pochwalić się także marka Fossil. Damskie zegarki Fossil od lat cieszą się dużą popularnością wśród Pań i trudno się temu dziwić. Ich urok jest niezaprzeczalny, a jakość wysoka. Obszerna kolekcja modeli na pasku i na bransolecie gwarantuje szeroki wybór. Znajdziemy tu również zegarki na walentynki, w których wykorzystano motyw serca. Przykładem niech będzie damski zegarek Fossil ES4533P. Serca dosłownie wypełniają tarczę tego czasomierza, gdyż indeksy godzinowe przedstawione zostały właśnie za pomocą symbolu miłości. Serce zdobi także pasek tego zegarka. Ten sam motyw został wykorzystany w innych zegarkach walentynkowych Fossil, z tym że w mniejszym natężeniu. Pojedyncze serduszka można zauważyć na tarczach niektórych modeli. Za pomocą tego symbolu oznaczono w nich godzinę czwartą.Bardzo eleganckie, szykowne, a także biżuteryjne egzemplarze tej marki stanowią szczególny prezent na walentynki.

                                               


Zestaw prezentowy na Walentynki

Elegancki zegarek damski Fossil ES4506SETP stanowi niemal kompletny prezent walentynkowy. Wystarczy tylko dodać grawerowaną sentencję.W zestawie z zegarkiem znajduje się gustowna bransoletka w kolorze różowego złota – takim samym jak koperta. Na subtelnym łańcuszku znajduje się symbol dnia zakochanych - serce wysadzane czarnymi kamieniami. Zestaw walentynkowy Fossil jest w całości utrzymany w barwach różowego złota, harmonijne uzupełnianych klasyczną czernią tarczy i paska. Charakterystyczne serduszko na godzinie czwartej podkreśla walentynkowy charakter zegarka. Bardzo klasyczny, szykowny i elegancki zegarek na walentynki z pewnością okaże się trafionym podarunkiem na dzień zakochanych.