Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch Diesel – futurystyczny design i zaskakujące funkcje

20-04-2021

Stworzony przez markę Diesel smartwatch zaskakuje połączeniem designu i funkcji w rzadko spotykanej odsłonie. Jest odpowiedni dla każdego, kto chce nietuzinkowym akcesorium podkreślić swój indywidualny styl i nowoczesne podejście do życia. Smartwatch Diesel powstał nie po to, aby odpowiedzieć na obowiązujące trendy, ale je wyprzedzić. Tak marka wyznaczyła własny kierunek we wzornictwie inteligentnych zegarków.Diesel ON – smartwatch o modnym i awangardowym wzornictwie 

Znany z zamiłowania do innowacyjności i ekstrawagancji modowy brand nie porzucił przy tworzeniu smartwatchy odważnego podejścia do projektowania. Najwyraźniej odzwierciedla je Diesel zegarek smartwatchz kolekcji Fadelite. Przykuwa uwagę futurystycznym stylem i grą kolorów, jaka odbywa się w słońcu na jego przezroczystym, silikonowym pasku. Został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o mężczyznach. Ze względu na niewielki rozmiar równie dobrze może być jednak noszony jako smartwatch Diesel damski.  


Smartwatch Diesel On na skórzanym brązowym pasku
Wzornicze inspiracje marki nie ograniczają się do jednego kierunku. W męskich liniach Full Guard i Axial czerpie ona z militarnej i industrialnej stylistyki, aby ukazać ją w modnej, nowoczesnej formie. Duże, wykończone elementami na kształt śrub koperty sprawiają, że zegarki Diesel smartwatch zyskują zdecydowany, męski charakter. Efekt dopełniają szerokie paski wykonane klasycznie ze skóry naturalnej, ale też mniej typowo, np. z jeansu lub połączenia metalu i skóry. Dzięki temu można je dopasować do różnych stylizacji. Dla przykładu Axial z powodzeniem uzupełnia ubiór casualowy. Natomiast smartwatch Diesel złoty świetnie sprawdza się jako dodatek do eleganckich strojówCo ciekawe włoska marka postanowiła pozostawić ostatnie słowo w kwestii wyglądu zegarka użytkownikowi. W tym celu wyposażyła urządzenie w personalizowaną tarczę, której wzór można dostosować do aktualnego nastroju lub ulubionego stylu.Zegarek Diesel smartwatch z praktycznymi funkcjami 

Awangardowy design urządzenia daje obietnicę zaawansowanej funkcjonalności. Rzeczywiście – połączony ze smartfonem z systemem Android lub iOS smartwatch Diesel On oferuje szeroki zakres funkcji, które można obsłużyć z poziomu nadgarstka. Urządzenie ułatwia na przykład kontakt z bliskimi osobami bez względu na to, gdzie znajdują się rozmówcy. Jeśli mieszkają za granicą, funkcja czasu światowego pomaga szybko ustalić odpowiednią porę na rozmowę. Natomiast obecność mikrofonu i głośnika umożliwia wygodne wykonanie połączenia poprzez smartwatch Diesel, na przykład w sytuacji, gdy nie da się sięgnąć po telefon. Do nowoczesnych udogodnień należą również asystent Google oraz czytnik NFC. Dzięki temu ostatniemu bez wyciągania portfela można dokonać płatności zbliżeniowej za pośrednictwem Google Pay. Kto lubi zaś słuchać muzyki ze smartfona, ucieszy się z funkcji sterowania utworami.
Smartwatch Diesel On w czerwonym kolorze


Stworzone przez markę Diesel zegarki smartwatch oferują też możliwości zwiększające efektywność codziennego treningu. Wskazują liczbę wykonanych w ciągu dnia kroków oraz ilość spalonych kalorii, co pomaga dostosować zakres aktywności do założonych celów. Nawigacja GPS ułatwia trening w plenerze – z nią nie sposób zgubić się w nieznanym terenie. Informacje pogodowe pomagają natomiast odpowiednio zaplanować czas i trasę biegu. Brand nie zapomniał przy tym o nietuzinkowych efektach pogodowych. Smartwatch Diesel On dostosowuje swój wygląd do panującej za oknem aury. W mroźne dni jego tarcza pokrywa się szronem, a w czasie burzy przecinają ją błyskawice.


Niezwykłe możliwości smartwatchy Diesel OnSmartwatch męski Diesel – zegarek z zaskakującymi powiadomieniami 

Smartwatch Diesel nie jest też pozbawiony podstawowej funkcji współczesnych zegarków inteligentnych, czyli przekazywania powiadomień ze smartfona. Informuje o połączeniach i wiadomościach SMS. Przekazuje komunikaty z mediów społecznościowych oraz wielu aplikacji na smartfonie. Wyświetla na przykład wydarzenia zapisane w kalendarzu, dzięki czemu nie sposób zapomnieć o ważnych sprawach.


Niezwykłe funkcje zegarków Diesel On


To jednak nie wszystko. Nastawiony na innowacyjność Diesel, zamiast tylko biernie kopiować popularne funkcje, wprowadził istną rewolucję w sposobie ich przekazywania. Tak oto smartwatch męski Diesel wykorzystuje aplikacje treningowe do tego, aby w humorystyczny sposób motywować do osiągania założonych celów. Gdy ich realizacja jest odległa, ekran zaczyna pokrywać się kurzem. Aplikacje wysyłają zaś użytkownikowi cięte i ironiczne uwagi na temat jego postępów. Zaprojektowane z przymrużeniem oka powiadomienia bawią i pomagają pracować nad motywacją. Tak stworzony przez markę Diesel smartwatch okazuje się znakomitą propozycją dla każdego mężczyzny, który oczekuje od urządzenia nowatorskiego podejścia do technologii i przełamującego schematy wzornictwa.