Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Marea

Od momentu powstania w 1998 roku w Barcelonie, elegancka marka zegarków Marea rośnie w siłę. W 2001 roku firma stała się międzynarodowa i obecnie sprzedaje w ponad dwudziestu krajach na całym świecie, a Europa jest jej głównym rynkiem. Producenci skupiają się na tworzeniu niedrogich czasomierzy, które pozwalają użytkownikom mieć kilka modeli i bawić się modą.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Hiszpańskie zegarki Marea - różnorodność modeli

Marka Marea oferuje szeroką gamę kolorów, kształtów i wzorów zegarków w przystępnej cenie. Mamy tu do czynienia z nowoczesnymi urządzeniami o modnym zacięciu, dla których wygoda użytkowania jest równie ważna co funkcjonalność i wygląd. To właśnie ich codzienna praktyczność sprawia, że Marea jest chętnie wybierana przez wiele kobiet i wielu mężczyzn. W portfolio brandu znajdują się analogowe chronografy, jak również smartwatche Marea i smartbandy. Większość z nich utrzymana została w minimalistycznym stylu, dzięki czemu można je równie dobrze założyć do sportowego stroju, jak i do bardziej formalnych kreacji. Zawieszone na biżuteryjnych bransoletach mesh lub gładkich paskach egzemplarze, będą doskonałym dodatkiem w codziennych warunkach.

Hiszpańskie zegarki Marea - różnorodność modeliMęski zegarek Marea na każdą okazję

Męski zegarek Marea na każdą okazję

Tworzenie czasomierzy odpowiadających gustom i potrzebom współczesnych użytkowników, to niewątpliwie jedna z zalet Marea. W ofercie brandu znajdziemy męskie kolekcje typowo eleganckich czasomierzy, a także tych utrzymanych w duchu minimalizmu lub sportowych zmagań. W szczególny sposób uwagę przyciągają nowoczesne cyferblaty, na których bardzo łatwo odczytać godzinę i skorzystać z dodatkowych funkcji.  Zawieszone na skórzanych paskach lub stalowych bransoletach zegarki męskie Marea,  sprawdzą się w codziennych warunkach, stanowiąc praktyczny dodatek do codziennego stroju. W wielu przypadkach będziemy mieć do czynienia z sytuacją, gdzie do zegarka marki Marea dołączane są dwa paski - dzięki czemu spełni on funkcję sportowego i bardziej eleganckiego czasomierza.Damskie zegarki Marea w miejskim stylu

Zegarki damskie Marea to przede wszystkim modele utrzymane w miejskim - casualowym stylu. Większość z nich posiada proste, uniwersalne wzornictwo, dzięki czemu może być użytkowana w zróżnicowanych warunkach. Dla pań lubiących bardziej biżuteryjną stylistykę przygotowano zegarki Marea zawieszone na bransolecie mediolańskiej. Ich kolorystyka oscyluje głównie wokół stonowanych barw czerni, bieli, srebra z elementami złota i czerwieni. Nie mniej pojawią się tutaj także egzemplarze w modnym różu, który odmieni każdą stylizację.

Damskie zegarki Marea w miejskim styluSmartwatche Marea

Smartwatche Marea

Inteligentne zegarki Marea bazują na najnowszych trendach technologicznych i wzorniczych. Połączenie szerokiej funkcjonalności z casualową stylistyką sprawia, że smartwatche posłużą nam zarówno w trakcie sportowych treningów, jak i na co dzień. Występują one w wielu wariantach kolorystycznych - począwszy od stonowanych barw, aż po bardzo kolorowe. Zawieszone na paskach silikonowych, skórzanych oraz bransoletach smartwatche Marea, dają możliwość wybrania egzemplarza, który w pełni odpowiadać będzie naszym gustom. Smartwatche Marea wyposażone są w liczne sportowe funkcje. Najróżniejsze tryby treningowe pozwolą zaplanować w profesjonalny sposób ćwiczenia z wielu dziedzin. Pomiar tętna, kalorii, dystansu i możliwość kontrolowania stanu zdrowia daje szansę rozwijania się, przekraczania własnych granic i osiągania coraz lepszych wyników sportowych. Harmonię pomiędzy pracą/treningiem, a odpoczynkiem zapewni nam monitoring snu.Smartbandy Marea

W ofercie Marea znajdują się także smartbandy, czyli sportowe opaski. Będą one pomocnie osobom chcącym w szczególny sposób zadbać o swoją kondycję sportową. Urządzenie łączy się ze smartphonem, na którym będziemy mogli odczytać wszystkie zebrane dane i informacje. Za sprawą swojej ergonomii przydadzą się zwłaszcza biegaczom i rowerzystom. Te niewielkich rozmiarów, lekkie opaski sportowe Marea wyposażone jest w podstawowe funkcje treningowe takie jak pulsometr, czy krokomierz.

Smartbandy MareaAutoryzowany sklep marki Marea – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Dostępne w ZEGAREK.NET zegarki hiszpańskiej firmy Marea, pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora i są w 100% oryginalne. Każdy sprzedawany model spełnia normy europejskiego prawa. Do zakupionego zegarka dołączona jest instrukcja w języku polskim oraz 2-letnia karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych serwisach naprawy, gdzie wykwalifikowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt do pracy nad zegarkiem.