Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Garmin Instinct - twój nowy towarzysz podczas najtrudniejszych wypraw!

25-05-2022

Garmin Instinct możesz zabrać na najtrudniejsze wyprawy, a nigdy się nie podda. Zasilanie baterią przedłuża jego pracę nawet do 54 dni w trybie zegarka. Natomiast wzmocniona włóknem polimerowym obudowa oraz odporne na zarysowania szkło Corning® Gorilla® decydują o jego nieprzeciętnej wytrzymałości. Jeśli dodać do tego wyraźny, kontrastowy wyświetlacz i duży wybór energetycznych kolorów, otrzymujesz wyróżniającego się designem kompana ekscytujących przygód. Z nim stworzysz duet gotowy na wszystko.


Zaprojektowany, by działać dłużej

Podczas gdy Ty przemierzasz górskie szlaki, Garmin Instinct ładuje baterie energią słoneczną, by zawsze dotrzymać Ci kroku. W zależności od czasu ekspozycji na słońce i wybranego trybu może działać przez kilkadziesiąt dni bez ładowania. Teraz możesz oddawać się ulubionym aktywnościom, nie martwiąc się o stały dostęp do prądu.

Chcesz, by zegarek działał dłużej, ale nie masz możliwości podłączenia go do ładowarki? Przejmij kontrolę nad zużyciem energii za pomocą menadżera zasilania. Wskaże Ci, jak poszczególne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii. Dzięki temu możesz łatwo ograniczyć działanie niektórych funkcji, aby korzystać z akcesorium jeszcze dłużej.


Stworzony według wojskowych reguł

Garmin Instinct to model nastawiony nie tylko na maksymalną wydajność, ale i wysoką wytrzymałość. Powstał według amerykańskiej normy wojskowej 810, która gwarantuje jego wodoszczelność do 100 m. Potwierdza też wysoką odporność na skrajne temperatury i wstrząsy. Z takim akcesorium możesz zdobywać góry… i nie tylko.


Wyposażony w precyzyjną nawigację

Zegarek nieomylnie poprowadzi Cię w każdym terenie. Dzięki temu, że bazuje aż na trzech systemach nawigacyjnych: GPS, GLONASS i Galileo, działa nawet w miejscach, gdzie sygnał GPS jest niewystarczający. Z nim odkrywasz nowe szlaki bez obaw, że zgubisz się na drodze do celu.

Nie musisz zapamiętywać przy tym przebiegu ścieżki i charakterystycznych punktów. Funkcja TRACBACK® wskaże Ci trasę powrotną po Twoich śladach.


Wzbogacony o aplikacje sportowe

Garmin Instinct przyda Ci się jednak nie tylko podczas wędrówek w terenie. Ma kilkanaście profili sportowych, dzięki czemu śledzi różne rodzaje aktywności. Surfowanie, bieganie, jazda na rowerze, wiosłowanie i trening siłowy to tylko niektóre dyscypliny, w których możesz się zmierzyć. Otwieraj się na nowe doświadczenia i rozwijaj w ulubionych sportach.


Nastawiony, by dbać o Twoje zdrowie

Zegarek z serii Instinct ma też stale na oku Twoje zdrowie i kondycję, dzięki temu wiesz, na ile Cię stać. Zdrowo i w pełni świadomie kontrolujesz swoją wydajność, planując treningi na miarę możliwości.


Nadgarstkowy czujnik tętna

Garmin Instinct pamięta o stałej kontroli tętna. Możesz sprawdzić, jak szybko bije Twoje serce podczas ćwiczeń na lądzie i pod wodą oraz w trakcie odpoczynku. Jeśli wyniki pomiarów przekraczają normy w czasie spoczynku - zegarek natychmiast o tym alarmuje. Nie obawiaj się więc, że umkną Ci niepokojące objawy.


Pomiar stresu

Informacje o pulsie przydają się zegarkowi Garmin również do oceny Twojego stanu emocjonalnego. Na podstawie zmienności tętna sprawdza, czy się stresujesz. Dzięki tym danym, możesz starać się ograniczać stres, wykonując np. proponowane ćwiczenia oddechowe.


Pulsoksymetr

A to jeszcze jeden bardzo ważny czujnik - pulsoksymetr. Na podstawie wiązki światła wskazuje stopień wchłaniania tlenu przez ciało. Garmin Instinct wykorzystuje wyniki jego pomiarów m.in. do określenia aklimatyzacji wysokościowej oraz jakości snu.


Monitor energii BODY BATTERY™

Dzięki monitorowi energii BODY BATTERY™ poznajesz aktualne zasoby energii, aby odpoczywać i trenować zawsze wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz. To prosty sposób na osiąganie life-sport balance na co dzień.
Chcesz sięgać szczytów swoich możliwości z Garmin Instinct? Sprawdź żywiołowe modele dostępne w ZEGAREK.NET i przekonaj się, że stać Cię na więcej. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi kolekcjami Garmin z naszej oferty.


FILTRY0