Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Forerunner

23wyniki

Biegasz regularnie? Od teraz planuj treningi i śledź rezultaty z Garmin Forerunner – jednym z najlepszych na rynku zegarków dla biegaczy. Dzięki wbudowanemu systemowi GPS możesz sprawdzać czas, dystans, tempo i prędkość biegu lub chodu. Otrzymasz też propozycje biegów dostosowanych do Twojej kondycji.  

FILTRY0


Nie przerywaj biegu na doładowanie baterii 

Do mety dobiegasz zawsze z zapasem energii? Twojemu Garmin Forerunner również jej nie zabraknie. Model 55 może pracować bez ładowania nawet przed 2 tygodnie. Forerunner 745 działa do 6 h w trybie GPS z muzyką, a Forerunner 945 – aż przez 10 h przy podobnej wydajności. Z takim zegarkiem na nadgarstku stworzysz duet gotowy na najdłuższe dystanse. Poznaj najpopularniejsze modele! 

Garmin Forerunner


Garmin Forerunner

Garmin Forerunner 55 – stworzony dla biegaczy 

Linia 55 to połączenie zaawansowanej funkcjonalności z pełną wygodą na co dzień. Smartwatch powstał ze sprawdzonych w akcesoriach sportowych materiałów wysokiej jakości. Jego lekka konstrukcja nie obciąża w czasie sprintu. Silikonowy pasek dba natomiast o Twój komfort zarówno podczas codziennych obowiązków, jak i najbardziej intensywnych treningów HIIT.  


A oto, co zyskujesz z Garmin Forerunner 55 na nadgarstku: 

  • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS masz podgląd na czas, dystans, tempo i prędkość biegu albo chodu.  

  • Trenujesz profesjonalnie? Wybierz funkcję biegu lekkoatletycznego, a zegarek policzy za Ciebie długość i czas okrążeń.  

  • A może przygotowujesz się do startu w zawodach lub chcesz tylko sprawdzić postępy? Dowiedz się, na jak wiele Cię stać, sprawdzając przewidywany czas ukończenia biegu. Symulator wyścigu opracowuje go w oparciu m.in. o poziom wytrenowania i historię treningów. 

Garmin Forerunner


Garmin Forerunner

Garmin Forerunner 745 – idealny dla triathlonistów 

A oto najmniejszy i najlżejszy zegarek z serii. Jako że został zaprojektowany z myślą nie tylko o biegaczach, ale i triathlonistach wyróżnia się jeszcze większą wydajnością w każdych warunkach. Czy wiesz, że dzielnie zniesie nawet do 200 intensywnych biegów, jazdę na rowerze po wyboistych drogach, a także długie sesje pływania? Ani na moment nie przerwie w tym czasie śledzenia Twojej aktywności. Dzięki temu dowiesz się na przykład, czy udało Ci się osiągnąć szczytową formę i nie doświadczasz przetrenowania, korzystając z opcji stan wytrenowania.  

Garmin Forerunner 745 dyskretnie ulokuje się na Twoim nadgarstku, nie przeszkadzając Ci w biciu rekordów. Wybierz profil aktywności, a jeśli nie wyobrażasz sobie treningu bez muzyki – słuchaj do 500 przebojów prosto z zegarka. Butelka z wodą została w domu? Nie trać czasu na powrót – za pomocą modelu 745 zapłacisz za wodę zbliżeniowo w najbliższym sklepie.  Liczysz na więcej? Garmin Cię nie zawiedzie! 

  • Podłącz dostępny poza zestawem miernik mocy i pracuj nad wydajnością jazdy na rowerze. Pomoże Ci w tym wskaźnik dynamiki jazdy, FTP czy zaawansowane metody treningowe. 

  • A może masz ochotę na odkrycie nowych tras rowerowych? Nie gnaj na ślepo! W Garmin Connect™ możesz wyznaczać własne ścieżki albo synchronizować z zegarkiem szlaki z serwisów Strava i Komoot. W Garmin Forerunner jest również dostępna funkcja TRENDLINE™ obejmująca miliardy kilometrów tras przemierzonych przez pasjonatów marki i sportu.  

  • Amerykański producent przygotował też prawdziwą gratkę dla biegaczy. Po zsynchronizowaniu smartwatcha z dostępnym osobno czujnikiem dynamiki biegu możesz uzyskać informacje o różnych biegowych parametrach. Sprawdzisz za jego pomocą rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy równowagę.  

Garmin Forerunner


Garmin Forerunner

Garmin Forerunner 945 – dla sportowców, którzy oczekują więcej 

Biegasz, a może uprawiasz triathlon? Na kolejny rekord przygotuj się z Forerunner 945. Żaden model z tej serii nie zapewni Ci tak wielu możliwości zamkniętych w dopracowanym designie wysokiej klasy. Zegarek dzięki temu stylowo się prezentuje, ale za jego wzornictwem stoi przede wszystkim dbałość o funkcjonalność i pełną wygodę podczas każdego treningu. Lekka konstrukcja, sportowa silikonowa opaska i trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass DX tworzą trio przygotowane na to, by przebiec z Tobą maraton, zmierzyć się w triathlonie, ale też zdobyć górskie szczyty. Funkcja ClimbPro poinformuje Cię o każdym podejściu, nachyleniu i pozostałym dystansie.  

Przygotowujesz się do długiego biegu w mniej znanym miejscu? Polegając na precyzyjnych funkcjach nawigacyjnych w Garmin Forerunner, nie dasz się wyprowadzić w pole. Kolorowe mapy nieomylnie wyznaczą Ci kierunek do mety, a szczegółowa nawigacja ostrzeże przed każdym zakrętem czy zwrotem. A jeśli nie lubisz wracać tą samą drogą? Wyznaczaj nowe szlaki powrotne w oparciu o preferowaną odległość oraz popularne trasy Trendline™. Jeżeli skorzystasz przy tym z funkcji LiveTrack, rodzina i przyjaciele będą mogli w czasie rzeczywistym śledzić Twoje poczynania, a nawet dowiedzą się, dokąd krok po kroku zmierzasz. Na tym Twoja łączność z nimi nie musi się jednak kończyć. W razie zagrożenia lub wypadku wskazane wcześniej kontakty alarmowe dowiedzą się, w jakim dokładnie miejscu potrzebujesz pomocy.  

Z Garmin Forerunner każdy bieg zamienia się w wyzwanie prowadzące do wymarzonych zwycięstw. Jesteś na nie gotowy? W ZEGAREK.NET znajdziesz model dostosowany do swojej aktywności. Wybierz najlepszy dla siebie, aby w pełni wyzwolić swój biegowy potencjał! 

Garmin Forerunner