Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Garmin Vivofit

7wyniki

Zegarki Garmin Vivofit

Garmin Vivofit jr. 2/3 powstał, by pomagać Twojemu dziecku w organizacji dnia oraz monitorować jakość jego snu i codzienną aktywność. W przeciwieństwie do klasycznych opasek sportowych realizuje to zadanie w iście magiczny sposób, zamieniając obowiązki i odpoczynek w ekscytujące przygody. Wytrzymała, wodoszczelna konstrukcja nie stawia dziecięcemu szaleństwu ograniczeń. Natomiast tematyczna aplikacja (np. Marvel Avengers w serii 3 albo Disney Frozen z linii 2) wprowadza do świata ulubionych bajek. Przypisuj dziecku misje, ustawiaj przypomnienia dla zadań, a zegarek nagrodzi jego małe sukcesy dodatkowymi punktami, grami i przygodami z bajkowego uniwersum. Czary? Dzieją się tu i teraz z Garmin Vivofit jr. 2/3. 

czytaj więcej
FILTRY0

Brak motywacji u dziecka? Nie z Garmin Vivofit jr. 2/3!  

Szkolne zadania i obowiązki domowe wydają się Twojemu dziecku nudne, a w wolnym czasie trudno wyciągnąć pociechę na spacer lub przejażdżkę rowerową? Garmin wie, jak zmobilizować do aktywności nawet największego leniucha. Opierając działanie swoich akcesoriów na zasadzie grywalizacji, nudne obowiązki traktuje jak misje na miarę superbohaterów, a każdej zabawie nadaje posmak przygody.  

Planując dziecku dzień z Garmin Vivofit jr. 2/3, szybko zapomnisz dzięki temu o nierozwiązanych zadaniach domowych, nieposprzątanym pokoju, nerwach i stresie. Twoja pociecha odtąd nie zdoła sobie odmówić żadnej misji, licząc na otrzymanie fascynującej nagrody. Zobacz, jak działają modele z serii 2 i 3.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Garmin Vivofit jr. 2

Garmin Vivofit junior 2 ma formę wygodnej opaski fitness z czytelnym wyświetlaczem. W ZEGAREK.NET znajdziesz go w kilku wersjach tematycznych z motywami z Disneya (Frozen, Princess Icons, Minnie Mouse) oraz Marvela (Spider-Man, Kapitan Ameryka, Star Wars Dark Side oraz Resistance). Dzięki temu zarówno chłopiec, jak i dziewczynka mają szansę odnaleźć wśród nich swoich ulubionych bohaterów. Zobacz, co na nich czeka w bajkowo-komiksowym towarzystwie.  


Przygody w zamian za aktywności 

W świecie Disneya i Marvela każda aktywność prowadzi do zabawy. Zachęć dziecko do realizacji codziennych wyzwań, a zyska dostęp do przygód u boku ulubieńców z bajek.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Emocjonujące gry-wyzwania 

Z Garmin aktywność trwa dłużej. Im więcej minut dziecko spędzi w ruchu, tym więcej będzie miało okazji do spróbowania swoich sił w emocjonujących grach-wyzwaniach.  


Kryształy dla kolekcjonerów bajkowych ilustracji 

Mając zegarek na nadgarstku, warto osiągać codzienne cele. Przysługują za to kolekcjonerskie kryształy, za pomocą których można odsłonić zdjęcia bajkowego uniwersum.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Nauka nowych ćwiczeń z kartami treningowymi 

Od teraz ćwiczenia fizyczne są jeszcze ciekawsze. Wystarczy skorzystać z kart treningowych, aby dowiedzieć się, jak wykonać np. pajacyki albo psa z głową w dół.  


Podgląd aktywności 

W aplikacji Garmin Vivofit jr. 2 otrzymujesz podgląd aktywności Twojej pociechy. Wiesz, jakie zadania wykonała, jak spała oraz ile kroków pokonała w ciągu dnia.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Nagrody za obowiązki 

W kodeksie Disneya i Marvela wykonane zadania i obowiązki zasługują na nagrody. Dlatego przyznawaj dzieciom wirtualne monety i pozwól wymienić je na ustalony bonus.  


Przyjacielskie przypomnienia 

Z Garmin zapominalstwo już nie jest wymówką. Dzięki przyjacielskim przypomnieniom dziecko nie przeoczy żadnej misji do wykonania.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Wyzwanie liczby kroków 

Vivofit jr 2 wie, jak podnieść poziom adrenaliny podczas codziennych spacerów. Za pomocą aplikacji Toe-to-Toe™ dzieci mogą rzucić rodzicom lub przyjaciołom wyzwanie liczby kroków.  


Codzienna aktywność? Tak, z całą rodziną 

Rywalizować możecie również całymi rodzinami, łącząc się w aplikacji Garmin Connect. Wyznaczajcie sobie wspólne cele i walczcie o zwycięstwo.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Tryb dziecka 

Nie chcesz, by czekające zadania czy zrealizowane misje rozpraszały Twoją pociechę? Możesz ograniczyć do nich dostęp, wprowadzając zegarek w tryb dziecka.  


Garmin Vivofit jr. 3 

W serii 3 Garmin zmienia design i dodaje kilka funkcji, aby zapewnić małemu użytkownikowi jeszcze więcej dobrej zabawy. Tym razem otrzymujesz do dyspozycji smartwatch dla chłopca z kwadratową kopertą, kolorowym wyświetlaczem ze wzorami tarcz do wyboru oraz lekkim paskiem silikonowym. Występuje w nowych odsłonach tematycznych, takich jak: Digi Camo, Marvel Iron Man, Black Panther lub smartwatch dla dziewczynki: Disney Little Mermaid, Disney Princess. Wybierzcie ulubionego bohatera i otwórzcie się na ciekawe wyzwania.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Przygody za aktywność 

Z Garmin junior 3 każda aktywność ma cel. To pełne wrażeń przygody, które czekają na Twojego superbohatera w świecie bajek.  


Gra-wyzwanie 

60 aktywnych minut odblokowuje przygody. Warto jednak być w ruchu dłużej, bo dodatkowe minuty aktywności dają okazję do podjęcia gier-wyzwań.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Klejnoty dla odkrywców bajkowego świata 

W świecie Garmina opłaca się realizować codzienne cele. Dziecko otrzymuje za to kolekcjonerskie klejnoty, które odsłaniają zdjęcia i elementy świata bajek.  


Sportowe ciekawostki  

Twoja pociecha nie przepada za sportem? Dzięki ciekawostkom na temat różnych ćwiczeń i dyscyplin da się przekonać do aktywnego trybu życia.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Aktywności na czas 

Niezależnie do tego, czy Twoje dziecko bawi się w parku, czy trenuje do zawodów piłkarskich - Garmin Vivofit jr. 3 bez przerwy liczy odległość, czas i pokonane kroki.  


Widżet ICE 

Sytuacja awaryjna? Bądź na nią przygotowany, dodając dane kontaktowe dziecka do widżetu ICE.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Monitor aktywności 

Chcesz wiedzieć, czy Twoja pociecha się wysypia, wykonuje wszystkie zadania i na ile aktywnie spędza dzień? Teraz zyskujesz dostęp do tych danych jednym kliknięciem dzięki funkcji śledzenia aktywności.  


Nagrody w zamian za obowiązki 

Dla dziecka nie ma lepszej motywacji do realizacji obowiązków niż nagroda. Dlatego za wykonane zadania przyznawaj mu wirtualne monety, który może wymienić na uzgodniony wcześniej bonus.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Przyjazne przypomnienia 

Każdemu zdarza się o czymś zapomnieć? Nie Twojemu dziecku. Dzięki przyjacielskim przypomnieniom nic mu nie umknie.  


Wyzwanie liczby kroków 

Spacery są ciekawsze, gdy można w ich trakcie mierzyć się z innymi. Dlatego Garmin stworzył aplikację Toe-to-Toe™, która łączy użytkowników modeli Vivofit i pozwala im rzucać wzajemne wyzwania na czas w liczbie kroków.  

Zegarki Garmin Vivofit


Zegarki Garmin Vivofit

Rodzinne wyzwania… czas start!  

A gdyby tak mierzyć się w cotygodniowych zawodach liczby kroków z innymi rodzinami? Będzie jeszcze ciekawiej! Połączcie się ze sobą w aplikacji Garmin Connect, aby zawalczyć o tytuł najlepszego.  


Tryb dziecka 

Sprawdzanie czekających zadań czy zrealizowanych misji może czasem rozpraszać Twoją pociechę. Dlatego Garmin daje możliwość włączenia trybu dziecka, który ogranicza do dostęp do tych informacji. 

Zegarki Garmin Vivofit


Myślisz o tym, by sprezentować dziecku Garmin Vivofit jr. 2/3? Zobacz wszystkie modele z tych serii dostępne w ZEGAREK.NET.