Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Garmin Vivofit 3 dla dzieci teraz z dwoma nowymi wzorami Star Wars

01-06-2022

Popularna i lubiana kolekcja dziecięca Garmin Vivofit 3 wzbogaciła się o modele w dwóch nowych wzorach. Tym razem inspiracji do nich dostarczyła niedawna produkcja kinowa The Mandalorian. Twoje dziecko jest fanem Gwiezdnych Wojen? Czeka na Was galaktyczna przygoda z Garmin Star Wars i odważnym Mando w roli głównej!


Garmin Star Wars. Poznaj nowe wzory Vivofit 3

Amerykański producent nie pierwszy raz sięga w serii Vivofitjunior po bajkowo-komiksowe motywy. W jego portfolio pojawiły się już zegarki z Iron Manem czy Małą Syrenką. Teraz Garmin nawiązuje designem do najnowszej produkcji Star Wars – The Mandalorian. To amerykański serial Sci-Fi, który opowiada o samotnym łowcy głów przemierzającym odległe zakątki galaktyki, z daleka od władzy Nowej Republiki.

Garmin Star Wars Vivofit 3


Nowe Modele Garmin Vivofit Star Wars

Najnowszy, inspirowany tym obrazem, Vivofit Star Wars występuje w dwóch odsłonach:

  • jedna – utrzymana w grafitowym kolorze – przedstawia wizerunek głównego bohatera
  • druga – zielona – ukazuje Grogu – jedną z postaci stworzoną na potrzeby serialu


Znalazły się one nie tylko na obudowie zegarków Garmin Star Wars. Zobaczysz je też na niektórych z 20 personalizowanych tarcz z postaciami ze Star Wars i The Mandalorian. Na tym motywie zostało również zaprojektowane całe oprogramowanie urządzenia wprowadzające do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Funkcje zastosowane w poprzednich modelach Garmin junior pozostają jednak te same. Przyjrzyjmy się im bliżej.


Vivofit Star Wars gotowy na kosmiczne misje

W najnowszych odsłonach Vivofit 3 zachęca do podejmowania codziennych misji na miarę Hana Solo i innych bohaterów Marvela. Musi być przygotowany na największe wyzwania. Dlatego ma działającą 1 rok baterię, aby Twój superbohater nie musiał zaprzątać sobie głowy ładowaniem i zawsze mógł liczyć na swój zegarek.

Funkcje Vivofit 3 Star Wars
Wodoszczelność Vivofit Star Wars

Do tego dochodzi jeszcze klasa wodoszczelności 5 ATM. Sprawia ona, że Vivofit junior dzielnie opiera się zachlapaniom, opadom śniegu i deszczu. Znosi też skoki do wody, pływanie i nurkowanie z rurką. Tak jak Twoje dziecko podoła wszystkim zadaniom.


Wejdźcie do świata Star Wars z Garmin Vivofit 3

W świecie stworzonym przez Garmin Star Wars nie ma czasu na nudę. Twoja pociecha musi przecież umknąć Darthowi Vaderowi, pomóc Hanowi Solo™ przeciwstawić się Imperium, a także stawić czoło Najwyższemu Porządkowi. Uff, to za dużo? Z pewnością nie dla małego superbohatera. Wcześniej do realizacji pozostaje jeszcze niemało obowiązków, których wykonanie daje dostęp do fascynujących przygód. Co najmniej 60 minut aktywności dziennie wystarczy, by odblokować grę w uniwersum Star Wars. Jednak im aktywność trwa dłużej, tym więcej pojawia się ciekawych wyzwań.

Funkcja Gier w Vivofit 3 Star Wars
Funkcje dla rodziców w zegarku Vivofit 3 Star Wars

Vivofit Star Wars jak żadne inne urządzenie motywuje do codziennej dawki ruchu i stawiania sobie sportowych celów. Co powiecie na aktywności na czas albo rodzinny pojedynek na liczbę kroków? Garmin junior przez cały czas liczy wykonane kroki, bez względu na to, czy Twoje dziecko spędza czas na zabawie, czy ciężko trenuje. Później możecie sprawdzić ich liczbę w aplikacji i porównać z wynikami z wcześniejszych dni. Do dyspozycji są też karty treningowe z postacią Mando, dzięki którym ćwiczenia nigdy się nie nudzą. Twoje dziecko stale uczy się czegoś nowego i doskonali technikę wykonywania, np. psa z głową w dół, pajacyków czy wyskoków. A to wszystko pod okiem komiksowego superbohatera.


Twórz codzienność pełną wyzwań z Garmin Star Wars

Bez pomocy rodzica żadna misja się jednak nie uda. Dlatego może on przypisywać dziecku zadania do wykonania. A jeśli zrealizuje ono wszystkie obowiązki – przyznaje mu za nie wirtualne monety do wymiany na ustaloną wcześniej nagrodę. Nie musisz się przy tym martwić, że Twoja pociecha zapomni o najważniejszych celach. Wystarczy, że ustawisz w Garmin Vivofit przypomnienia, a monitor aktywności wyświetli alerty o nich w formie ikon. Mogą pojawiać się co tydzień, a nawet codziennie, by dać Ci pewność, że Twojemu dziecku nic nie umknie. Tak w wygodny i przyjazny sposób zegarek pomaga w organizacji dnia.

Możliwość przypisywania zadań dla dziecka w Smartwatchu Garmin Vivofit 3 Star Wars


Vivofit Star Wars idealny smartwatch dziecięcy

Daje również stały podgląd zrealizowanych zadań oraz parametrów zdrowia i aktywności. Vivofit junior przejmuje na siebie liczenie kroków, pomiar pulsu i jakości snu, a także kontrolę obowiązków – Ty tylko sprawdzasz, czy wszystko jest w porządku. Korzystając z trybu dziecka, możesz mieć wyłączny dostęp do tych danych, ograniczając dziecku możliwość monitorowania ostatniej misji czy czekających wyzwań. Dzięki temu pociecha nie rozprasza się, a skupia jedynie na aktualnych zadaniach.

By jednak podołać codziennym wyzwaniom, każdy superbohater musi być dobrze zabezpieczony i liczyć na szybkie wsparcie w kryzysowej sytuacji. Dlatego Garmin dodał do Vivofit 3 widżet ICE na dane dziecka. Dzięki temu są dostępne zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Garmin Vivofit 3 Star Wars


Chcesz, by Twoje dziecko chętniej wykonywało obowiązki i aktywnie spędzało wolny czas? Pozwól mu na to z pomocą ulubionych superbohaterów Star Wars. W ZEGAREK.NET znajdziesz zegarki Garmin Vivofit inspirowane tym motywem.