Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Garmin dla dzieci – poznaj smartwatche stworzone do dziecięcych przygód

28-03-2022

Smartwatch dla dziecka Garmin to zegarek inny niż wszystkie. Inspirowany bajkowymi i komiksowymi postaciami zachęca, by przeżywać codzienność jak prawdziwi superbohaterowie. Nudne zadania zamienia w fascynujące misje, a sportową aktywność w zdrową rywalizację. Gotowi na dziecięcą przygodę?  


Czym się wyróżnia Garmin dla dzieci?  

Smartwatch dziecięcy Garmin łączy typową dla marki wysoką jakość wykonania z atrakcyjną funkcjonalnością. Ma precyzyjny mechanizm kwarcowy, obudowę z wytrzymałego tworzywa sztucznego, czytelny wyświetlacz chroniony przez trwałe szkło mineralne oraz silikonowy pasek 

Jego wodoszczelność wynosi aż 50 m. Oznacza to, że urządzeniu nie są straszne deszcz, śnieg, kąpiele pod prysznicem, a nawet pływanie, skoki do wody oraz nurkowanie z rurką. Nie trzeba się przy tym martwić stanem baterii – smartwatch dla dziecka Garmin będzie działać rok, zanim pojawi się konieczność jej wymiany na nową. To wszystko w połączeniu z niespotykanymi możliwościami sprawia, że próżno szukać drugiego takiego urządzenia na rynku.  

Zegarek dla dziewczynki Garmin Vivofit jr. 3 Disney The Little Mermaid 010-02441-13


Zegarek dla dziewczynki Garmin Vivofit jr. 2 Disney 010-01909-14

Teraz Twoja pociecha – nosząc zegarek Garmin dla dziecka – może jeszcze intensywniej doświadczać bajkowych przygód. Każdy model nawiązuje do kultowej postaci fantastycznej, dzięki czemu dziecko przeżywa codzienność w towarzystwie ulubionych bohaterów. W bogatym portfolio znalazł się m.in. Garmin - smartwatch dla dzieci inspirowany Star Wars, Kapitanem Ameryką, księżniczkami Disneya czy Myszką Miki. 


Tak zaprojektowany Garmin dziecięcy oferuje większość funkcji typowych dla smart zegarków. Jednak wykorzystanie bajkowych ulubieńców w kontekście grywalizacji powoduje, że zegarek dla dziecka Garmin jeszcze skuteczniej motywuje do aktywności, zachęca do realizacji obowiązków i daje więcej zabawy. Sprawdź, jak to działa!  


Jakie funkcje oferuje smartwatch dla dziecka Garmin 

Jeśli Twoja pociecha niechętnie odrabia lekcje, ociąga się z wykonywaniem domowych obowiązków, a aktywność fizyczną zamienia na czas przy komputerze - Garmin dla dzieci może to zmienić. Przypisując dziecku codzienne zadania, nie tylko pomagasz mu w organizacji dnia. Za każde zrealizowane wyzwanie mały poszukiwacz przygód otrzymuje wirtualne monety, które może wymienić na ustaloną wcześniej nagrodę. Dziecko z pewnością nie odmówi sobie jej zdobycia! 

Zegarek dla dziewczynki Garmin Vivofit jr. 3 Lilac Floral 010-02441-01


Zegarek dla chłopca Garmin Vivofit jr. 3 Digi Camo 010-02441-00

Zegarek Garmin dla dziecka efektywnie wspiera również jego sportowy rozwój. Dzieci mogą rywalizować z przyjaciółmi lub rodzicami w wyzwaniu liczby kroków – wbudowany krokomierz dokładnie liczy pokonany dystans. A im większą aktywność podejmą, tym więcej punktów zbiorą. Wysiłek codziennych zadań wynagrodzą im natomiast gry - wyzwania w towarzystwie ulubionego bohatera.


Dzięki tak zaprojektowanej funkcjonalności, możesz łatwo zarządzać obowiązkami dziecka, kontrolować jego aktywność i sen. Do Twojej dyspozycji pozostaje też tryb dziecka, ograniczający małemu użytkownikowi dostęp do monitorowania i sprawdzania zadań oraz podglądu ostatniej misji.

Zegarek funkcjonalny smartwatch dla dziewczynki

Opaska Garmin dla dzieci Vivofit jr 2 

Zegarek dla dziewczynki Garmin Vivofit jr. 2 Disney Frozen 010-01909-19

Smartwatch dla dziecka Garmin Vivofit jr 2 to druga generacja tej serii i pierwsza, w której pojawiły się bajkowe motywy. Ma formę poręcznego smartbanda, który wygodnie leży nawet na drobniejszym nadgarstku. W jego wąskiej kopercie zmieścił się wyświetlacz o rozdzielczości 88 x 88. Dziecko odczyta z niego m.in. godzinę, liczbę przebytych kroków czy przyjacielskie powiadomienie o zadaniu.


Wybierając ten smartwatch dziecięcy Garmin, możesz liczyć na wszystkie wymienione wyżej funkcje w odsłonie z najpopularniejszymi bohaterami. Na chłopców czekają modele ze Spider-Manem, Kapitanem Ameryką i postaciami ze Star Wars. Dziewczynki mogą natomiast przeżywać każdy dzień wraz z Myszką Miki, księżniczką z Krainy Lodu albo innych bajek Disneya.

Zegarek dla chłopca Garmin Vivofit jr. 2 Marvel Spider-Man 010-01909-16

Zegarek Garmin dla dziecka Vivofit jr 3 

Zegarek funkcjonalny Smartwatch dla dzieci

Zmieniony design i nieco więcej możliwości przynosi unowocześniony przez Garmin smartwatch dla dzieci Vivofit jr 3. Kwadratowa koperta z większym, wyraźnym wyświetlaczem na silikonowym pasku nadaje akcesorium wygląd zbliżony do tradycyjnego zegarka.


Projektanci, mimo radykalnej zmiany wzornictwa, zachowali wszystkie funkcje z wcześniejszej wersji, decydując się jedynie na kilka nowych udogodnień. W tej kolekcji możesz uzupełnić dane kontaktowe dziecka w widżecie ICE, aby w kryzysowej sytuacji były łatwo dostępne. Zyskujesz też bardziej szczegółowy podgląd aktywności, bo Garmin dziecięcy dodatkowo mierzy prędkość poruszania się oraz przebyty dystans. Uczy także podstawowych ćwiczeń za pomocą kolorowych i przystępnie opracowanych kart treningowych.

Zegarek dla dziewczynki Garmin Garmin Vivofit jr. 3 Disney Princess 010-02441-12


Zegarek dla chłopca Garmin Garmin Vivofit jr. 3 Marvel Iron Man 010-02441-11

Zegarek dla dziecka Garmin Vivofit jr 3 zachęca do codziennych przygód wraz z Małą Syrenką i Iron Manem. W tej edycji pojawiła się również seria Adventure w wersji dla chłopców i dziewczynek, chcących wirtualnie poznawać świat. Zabawy i wyzwania odbywają się w różnych zakątkach kuli ziemskiej, łącząc rozrywkę ze sporą dawką wiedzy.


Zainteresował Cię funkcjonalny smartwatch dla dziecka Garmin? W ZEGAREK.NET znajdziesz go w kilkunastu bajkowych odsłonach. Zobacz pełną ofertę Garmin, wybierz model dla swojej pociechy i otwórzcie się na codzienne przygody nie z tej ziemi!