Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Rubicon Pasek

19wyniki

Zegarki Rubicon na pasku stały się popularne dzięki swojemu dobremu stosunkowi jakości do ceny. Ich funkcjonalność w połączeniu z dbałością o wykonanie sprawia, że znajdziemy tu modele, które spełnią nasze wymagania.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Rubicon na pasku

Wśród zegarków Rubicon na pasku spotkamy zarówno klasyczne modele z analogową tarczą, jak i nowoczesne smartwatche. Staranność wykonania oraz odpowiedni dobór tworzyw zapewnia bezpieczne i funkcjonalne użytkowanie zegarków w niemal wszystkich warunkach zewnętrznych. Okrągłe lub prostokątne koperty zawieszono na paskach z silikonu lub skóry naturalnej. Zapinane są one na tradycyjną sprzączkę, zapewniając bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. Obwód w modelach damskich wynosi do 18 cm, a szerokość oscyluje pomiędzy 10-16 mm. W modelach męskich obwód paska pozostaje w przedziale 20-21 cm, a jego szerokość 20-24 mm.
Rodzaje zegarków Rubicon na pasku w brązowym kolorzeZegarek Rubicon na pasku skórzanym

Zegarek Rubicon na pasku skórzanym w szarym kolorze
Zegarki Rubicon na pasku skórzanym to przede wszystkim klasyczne i biżuteryjne modele dedykowane kobietom, jak również mężczyznom. W większości egzemplarzy będa to gładkie, nieco połyskujące paski w kolorze nawiązującym do barwy wskazówek. W ten sposób wygląd czasomierza cechuje się stylistyczną spójnością i elegancją. W niektórych z nich zobaczymy także ozdobne przeszycia po boku, które nadają całości manufakturowego wyglądu. Bardzo ciekawie prezentują się zegarki Rubicon na fakturowanych paskach imitujących skórę aligatora. Nawiązują one do klasycznych modeli, cieszących się ogromną popularnością wśród osób stawiających na szyk w codziennych warunkach.Zegarek Rubicon na pasku silikonowym

Silikonowe paski występują głównie w sportowych smartwatchach dedykowanych wszystkim entuzjastom aktywnego trybu życia. Ich szeroka funkcjonalność pozwala na podejmowanie wielu, zróżnicowanych ćwiczeń i profesjonalnych treningów. Wytrzymałe oraz odporne na wodę/pot modele, świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego zostały wykonane, gwarantuje dobre przyleganie paska do nadgarstka. Nawet w przypadku wzmożonej aktywności, nie będą one powodować otarć na skórze. Zegarki Rubicon na pasku silikonowym są nie tylko użyteczne, ale także atrakcyjnie wizualnie. Z powodzeniem mogą być one zakładane na co dzień, idealnie wpisując się w miejską stylistykę. Połączenie dobrego wyglądu z praktycznością, z pewnością spodoba się osobom żyjącym zgodnie z rytmem wielkich miast.
Zegarek Rubicon na pasku silikonowym w czarnym kolorze