Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Rubicon Bransoleta

76wyniki

Zegarki Rubicon Bransoleta

Zegarki Rubicon na bransolecie doskonale pokazują, że czasomierz może być funkcjonalnym i niezwykle atrakcyjnym dodatkiem na co dzień. Biżuteryjne, a zarazem bardzo wytrzymałe zapięcie stanowi świetne uzupełnienie klasycznych kopert. To modele dedykowane osobom, które chcą zachować dobry wygląd w każdych okolicznościach.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Rubicon na bransolecie

Jeżeli szukamy eleganckiego zegarka, który sprawdzi się na co dzień oraz w bardziej oficjalnych okolicznościach — zegarki Rubicon na bransolecie będą idealnym wyborem. Utrzymane w klasycznej stylistyce damskie i męskie modele, staną się dobrym uzupełnieniem stroju. Nadadzą one szyku każdemu ubiorowi. Koperty czasomierzy zawieszone zostały na bransoletach klasycznych lub mediolańskich. Ich mocowanie odbywa się przy pomocy teleskopów bądź śrubek. Bransolety wykonano ze stali szlachetnej, cechującej się wysoką wytrzymałością i odpornością na korozje. Ich obwód w przypadku damskich zegarków wynosi od 13 cm do 20 cm, a szerokość od 16 mm do 18 mm. W męskich modelach obwód oscyluje w granicy 19 cm-21 cm, a szerokość pomiędzy 20 mm-22 mm.
Rodzaje zegarków Rubicon na złotej bransolecieZegarki Rubicon na bransolecie klasycznej

Zegarki Rubicon na bransolecie klasycznej
Występująca w zegarkach Rubicon klasyczna bransoleta zbudowana jest z pojedynczych lub mieszanych ogniw. Zachowuje ona idealną proporcję względem koperty, dzięki czemu czasomierz prezentuje się bardzo biżuteryjnie. Z powodzeniem może stać się codziennym dodatkiem zakładanym do pracy, jak również na co dzień. Jej srebrny lub złoty kolor zachowuje klasyczny sznyt. Bransoleta skracana jest przez wybijanie tylnych ogniw, które w każdej chwili można ponownie scalić.Zegarki Rubicon na bransolecie mediolańskiej

Niezwykle ciekawy wygląd prezentują zegarki Rubicon na bransolecie mediolańskiej. Jej gęsta, misterna plecionka wpisuje się w elegancki styl. Subtelna, a zarazem niezwykle wytrzymała konstrukcja będzie dobrze wyglądać zwłaszcza na mniejszych nadgarstkach. Ze względu na swój minimalistyczny wygląd, idealnie dopasuje się do każdej stylizacji. Zegarki Rubicon na bransolecie mediolańskiej możemy założyć do garnituru, wieczorowej sukni, czy zwykłego T-shirtu. W każdym z tych połączeń czasomierz będzie dobrze się prezentować. Jego lekka struktura wraz z zapięciem G-link przypadnie do gustu niejednej kobiecie i niejednemu mężczyźnie.
Zegarki Rubicon na bransolecie mediolańskiej