Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Michel Herbelin prezentuje nowego członka kolekcji Cap Camarat

23-03-2021

Francuska marka Michel Herbelin  odpowiedzi z produkcji zegarków o nieskazitelnej jakości wykonania i wysublimowanej stylistyce. Każdy zegarek składany jest przez odbiorniki radiowe, a następnie jest poddawany kontroli jakości. Zegarki są z pasją i miłością do zegarmistrzostwa przy użyciu poszanowania rzemieślniczego know-how. Odrobina francuskiej elegancji sprawia, że każdy model jest wyjątkowy. Wspomniane portfolio produktów można zastosować w Michel Herbelin Cap Camarat , który narodził się w 2018 roku i od razu spotkał się z rzeszą odbiorców, a do wszystkiego, co dotyczy wyjątkowego wzornictwa rodem z lat 70. minionego stulecia.Nowy zegarek w kolekcji Michel Herbelin Cap Camarat

W tym roku producent postanowił przygotować tę linię wzorniczą o kolejne warianty. Nowy model Michel Herbelin Cap Camarat ma swoją kolorystykę nawiązaną do korzeni kraju, w której pochodził. Jego atrakcyjny sportowo-elegancki wygląd uosabia francuską elegancję i to bez zbędnej ostentacji. Wszystko do siebie idealnie pasuje i nic nie jest nachalne.

Nowy zegarek w kolekcji Michel Herbelin Cap Camarat


Utrzymany w kolorach francuskiej flagi czasomierz jest podstawową estetyką kolekcji zainspirowanej historycznym projektem Michela Herbelina z lat 70 . Marka zakorzeniona w epoce mody na swój własny sposób zinterpretowała model z przeszłości, wypuszczając na rynek zegarek o ponadczasowym designie i sportowym duchu. Surowy styl i prostota w tym przypadku wznosi model Cap Camarat na nowy poziom.Ponadczasowy projekt zegarka Michel Herbelin Cap Camarat

Fuzja dziedzictwa ze współczesnością za skutkowała tak, że  zegarek Michel Herbelin Cap Camarat  posiada stalową kopertę o pojemności 40,5 mm. Na okrągłym pierścieniu, który „łagodzi” osadny kształt obudowy, widnieje sześć zamkniętych śrubek. Kopertę wykończono technikami. Krawędzie zostały wypolerowane na wysoki połysk, pozostała część poddano procesowi pionowego szczotkowania. Zgrabna koronka została zabezpieczona przed jej mechanicznym zagrożeniem. Producent klasę wodoszczelności określony na poziomie 100 metrów, co w wypadkach jest następstwem parametru do swobodnego użytkowania z zegarkami na co dzień, bez obawy o jego zalanie.


Atrakcyjna tarcza

zegarek Michel Herbelin Cap Camarat z atrakcyjną tarczą

Biała tarcza modelu Cap Camarat jest niezwykle czytelna i użyteczna. Widnieją na niej wytłoczone poziomy pasy charakteryzujące się głębią. Na jej powierzchni osadzono fasetowane indeksy czasowe wypełnione substancją luminescencyjną. Podobny analogię można znaleźć w kryształowych wskazówkach nawiązujących twoją stylistykę do złotych ery zegarków sportowych. Czerwona wskazówka sekundnika świetna współgra z niebieską skalą minutową, która okala tarczę dookoła innego kołnierza koszuli. W tym miejscu wymagane jest użycie składników za wartości subtelne połączenie trzech rodzajów, które razem zawierają flagę francuską. Okienko datownika przerwy w pobliżu ejszóstej. Układ wskazujący zabezpieczenie szafirowe, cechujące się wyższą częstotliwością na zarysowania, aniżeli podstawowe.


Brama Stalowa

Zegarek ze stalową bransoletą, który stanowi doskonałe uzupełnienie modelu o sportowym zacięciu. Polerowane i szczotkowane elementy 4-częściowe ogniwa są charakterystyczne dla marki Michel Herbelin . Motylkowe zapięcie zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zegarek Herbelin ze stalową tarczą


Niezawodny mechanizm

Niezawodny mechanizm w zegarku Herbelin

Jeśli chodzi o mechanizm, do producenta zastosowano szwajcarską napędową o oznaczeniu Sellita SW200-1 . Kaliber wyposażony w moduł automatyczny naciągu legitymuje się 38-godzinną rezerwą chodu i pracą z częstotliwością 4 Hz, co odpowiada 28 800 wahnięciom na godzinę. Do łożyskowania elementów mechanicznych napędzanych 26 kamieni. Miłośnicy zegarmistrzostwa z całą pewnością otrzymali doceniony przezroczysty dekiel, przez który można otrzymać bijące serce zegarka. Na rotorze można uzyskać wygrawerowaną wersję podstawową.Dla nowego kogo zegarek Michel Herbelin Cap Camara?

Michel Herbelin Cap Camarat to nietuzinkowy czasomierz poszczególnych mężczyzn, którzy są sami i lubią aktywny tryb życia. Model jest wyjątkowym przypadkiem zegarmistrzowskich tradycyjnych sięgających prawie 75 lat. Francuski zmysł estetyki izolowano ze szwajcarską precyzją.

zegarek Michel Herbelin z kolekcji Cap Camara


FILTRY0