Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Emanujące elegancją damskie zegarki Michel Herbelin Octogone

24-07-2021

Zegarki Michel Herbelin Octogone to niewielkie damskie modele o eleganckim wyglądzie. Ich ośmiokątna koperta zachwyca swoim biżuteryjnym charakterem, stając się idealnym dopełnieniem kobiecego codziennego stroju. 


Kobiecy Michel Herbelin Octogone o eleganckim wyglądzie

Michel Herbelin Octogone jest zegarkiem o subtelnej, eleganckiej prezencji. Wzrok w pierwszej kolejności przykuwa jego niezwykła ośmiokątną obudowa o szerokości 24 mm. Fasetowana obudowa stanowi tu ramę dla masy perłowej. Chętnie wykorzystywany w luksusowych produktach naturalny materiał, tworzy niezwykły mariage kolorów. Sprawia on, że cyferblat nabiera głębi barwy. Funkcję znaczników godzinowych pełnią tu drobne punkty indeksowe, które uzupełniają opływowy wygląd tego zegarka. Na godzinie 6 i 12  dyskretnie umieszczone zostały dwie cyrkonie, a środek zajmują dwie zwężające się wskazówki. 

Zegarek Michel Herbelin 17426/B49 OCTOGONE elegancki damski zegarek na srebrnej bransolecie z zapięciem G-LinkZwieńczeniem zegarka pozostaje mediolańska bransoleta. Gęsta plecionka o nieco łańcuszkowym charakterze, z łatwością otula się wokół nadgarstka, gwarantując wygodę użytkowania. Zakończona jest ona zapięciem G-LINK umożliwiającym łatwe zakładanie i ściąganie zegarka.


Michel Herbelin Octogone — kobiecy dodatek na każdą okazję

Zegarek Michel Herbelin Octogone został pomyślany nie tylko jako przedmiot do mierzenia czasu, ale jako wizytówka. Jego uniwersalne wzornictwo z oryginalną budową, dobrze dostosowuje się do niemal każdego ubioru, podkreślając nasz dobry styl. Model z piękną klasyczną tarczą będzie towarzyszyć nam w pracy, lub towarzyskim spotkaniu. 


Specyfikacja techniczna Michel Herbelin Octogone

zegarek Michel Herberlin Octogone elegancki zegarek damski na srebrnej bransolecie

Damski Michel Herbelin Octogone zbudowany został stali szlachetnej 316L, charakteryzującej się dużą wytrzymałością na wstrząsy i upadki. Przeznaczony do codziennego użytkowania model wyposażony został w wodoszczelność na poziomie 3 ATM, a jego tarcze ochrania odporny nawet na drobne zarysowania szafirowy kryształ. Prawidłowe działanie oraz precyzyjne odmierzanie czasu gwarantuje szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 751.