Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Delbana na bransolecie

8wyniki

Zegarki Delbana na bransolecie

Zegarki Delbana na bransolecie to eleganckie czasomierze o szwajcarskim rodowodzie. Egzemplarze łączą w sobie klasyczny wygląd z biżuteryjnym charakterem, stając się szykownym dodatkiem dla kobiet oraz mężczyzn.

FILTRY0

Zegarki Delbana na bransolecie stalowej

Zegarki Delbana to niezwykle eleganckie modele stworzone z myślą o osobach poszukujących, szykownego i niezawodnego czasomierza. Wyposażone zostały one w najwyższej jakości bransolety klasyczne oraz mediolańskie, które należą do najbardziej cenionych w całym zegarmistrzowskim świecie. Dobrze zaprojektowane łączenia tworzą niezwykle atrakcyjną wizualnie kompozycję. Dzięki mocowaniu bransolet do koperty za pośrednictwem teleskopów mamy pewność, że zegarki będą bezpiecznie trzymać się na nadgarstkach. Komfort użytkowania gwarantują zapięcia typu G-link, motylkowe lub typu H. Sygnowane są one logo marki. W kolekcji damskiej szerokość bransolety wynosi do 7 mm, a zakres maksymalnego obwodu do 20 cm. W modelach męskich standardowa szerokość to 18-22 mm, a maksymalny obwód 22 cm.
Męski zegarek Delbana na bransolecieZegarki Delbana na bransolecie klasycznej


Zegarki Delbana na bransolecie klasycznej w srebrnym kolorze
Zegarki Delbana na bransolecie klasycznej to damskie i męskie modele zbudowane z ogniw o jednakowej lub różnej wielkości. Uszeregowane w tzw. segmenty, tworzą zróżnicowane stylistycznie kompozycje. W portfolio znajdziemy zarówno duże, mocne bransolety stworzone z jednakowych ogniw lub bardziej subtelnej o zróżnicowanej wielkości elementów. Każdy typ dopełnia wyglądu  tarczy i koperty zegarka. Będzie ona dobrze podkreślać szyk i dobry gust noszącego, dopełniając każdy rodzaj stylizacji. W sposób szczególny będzie pasować do oficjalnych oraz półformalnych strojów, dopełniając atmosfery każdej uroczystej okoliczności.Zegarek Delbana na bransolecie mesh

Zegarek Delbana na bransolecie mesh cechuje się prostotą elegancji. Ponadczasowy wygląd bransolety przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie minimalizm i wyrafinowaną prostotę. Minimalistyczny gęsty splot to prawdziwa esencja szyku, która będzie pięknie prezentować się zarówno na co dzień, jak i podczas szczególnych okazji. Lekki materiał, dopasowuje  się do każdego typu nadgarstka. Dzięki nowoczesnej konstrukcji w łatwy sposób możemy dostosować obwód bransolety do naszej ręki. Mesh pomimo swojego subtelnego wyglądu pozostaje niezwykle wytrzymały i odporny na przecięcia.
Zegarek Delbana na bransolecie mesh w srebrnym kolorze