Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Delbana na pasku

43wyniki

Zegarki Delbana na pasku

Zegarki Delbana na pasku to klasyczne szwajcarskie czasomierze o doskonałej jakości wykonania. Wytwarzane od lat 20. XX wieku modele, zachwycają swoim wyszukanym wzornictwem. Dedykowane zostały one osobom o wysokich wymaganiach, które cenią sobie klasyczny wygląd na najwyższym poziomie.

czytaj więcej
FILTRY0

Rodzaje zegarków Delbana na pasku

Szwajcarska marka Delbana wyposażyła swoje zegarki w paski skórzane oraz z tworzywa sztucznego. Występują one głównie w kolorze czarnym, szarym, brązowym oraz granatowym. Zapinane są na sprzączkę wykonaną ze stali szlachetnej i najczęściej sygnowane logo marki. Mocowanie do koperty zegarka odbywa się przy użyciu klasycznych teleskopów, gwarantujących bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. W kolekcji damskiej zakres maksymalnego obwodu paska wynosi do 19 cm, a w męskiej  od 20 cm do 22,5 cm.
Rodzaje zegarków Delbana na pasku w brazowym kolorzeZegarki Delbana na pasku ze skóry naturalnej

Zegarek Delbana na pasku w niebieskim kolorze
Zegarki Delbana na pasku skórzanym w zależności od modelu posiadają różną fakturę i grubość. W czasomierzach o minimalistycznej stylistyce, będą to najczęściej gładkie paski bez widocznych przeszyć. W egzemplarzach prezentujących sportową elegancją przeszyte są grubą nicią, zwykle w kolorze kontrastującym z barwą paska. Taka stylistyka dodaje sportowym modelom casualowego wyglądu. Występują również modele z tłoczeniem na wzór skóry krokodyla, dostępne w różnych kolorach.Zegarki Delbana na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Delbana na pasku z tworzywa sztucznego przeznaczone są do modeli sportowych. Wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia materiał, będzie odpowiedni do wszelkich aktywności fizycznych. Nie mniej jego atrakcyjny wygląd, stanie się także częścią casualowego stroju wpisującego się w miejską stylistykę. Pasek z tworzywa sztucznego sprawdzi się idealnie zarówno u sportowców, jak i wszystkich prowadzących aktywny tryb życia.
Zegarek Delbana na pasku z tworzywa sztucznego