Zegarki klasyczne nigdy nie wyszły z mody, a dziś święcą swoją kolejną młodość. Eleganccy mężczyźni coraz bardziej doceniają minimalistyczne wzornictwo oparte o wieloletnią tradycję. Marka Delbana stworzyła kolekcje Fiorentino, która silnie nawiązuje do klasyki, co nie przeszkadza jej lśnić wśród nowoczesnych zegarków. Starannie dobrana kolorystyka, dbałość o detale oraz ładna linia koperty wyróżnia te zegarki szwajcarskie spośród innych. Bez wątpienia można stwierdzić, że za niepowtarzalną estetykę czasomierzów odpowiedzialny jest powiew świeżości zapewniający gustowny, wyrazisty, ale wciąż nienaganny design.

Męskie zegarki Delbana Fiorentino zostały oparte o okrągłe koperty z lekko wypuszczonymi uszami, które dodają im smukłości i pozwalają świetnie prezentować się na każdym nadgarstku. To w nich zamknięto urzekające swą prostotą cyferblaty. Jednolita, klasyczna czerń, półoficjalny brąz i stylowa biel została uzupełniona arabskimi indeksami godzinowymi. Kolor przejrzystych, niezaburzających harmonii liczb został starannie dobrany do pozostałych elementów ozdobnych. Tym samym możemy liczyć na unikalne połączenie bieli i granatu, brązu i różowego złota, kompozycji czerni ze srebrem oraz bieli i różowego złota.

Zegarki tradycyjne z serii Fiorentino charakteryzują się ładnie wyciętymi, dość smukłymi, ale dobrze widocznymi wskazówkami. Podczas gdy te poruszają się po oznaczeniach godzinowych, sekundy odmierzane są na niewielkim zegarze funkcyjnym. Obecność autonomicznej tarczy sekundnika ma na celu usprawnienie odczytywania pomiarów, a także dodanie dynamicznej nutki do eleganckiej kompozycji. Jako że czasomierze zostały stworzone z myślą o mężczyznach z klasą, nie mogło zabraknąć w nich niewielkiego okienka datownika. Zamieszczone w okolicy godziny trzeciej, zachowało białe tło, co delikatnie wyróżnia je spośród pozostałych wskaźników. Dopełnienie kompozycji stanowi subtelne logo Delbana w górnej części tarczy, które pełni zarówno rolę minimalistycznej ozdoby, jak i znaku wskazującego na prestiżowy charakter czasomierza.

Zegarek Delbana Fiorentino

Delbana Fiorentino jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników poszukujących eleganckich i wytrzymałych zegarków. To modele oferujące świetną prezencję, która idzie w parze z wodoszczelnością na poziomie 50m i twardym, odpornym na zarysowania szkiełkiem. Dbałość o aspekty techniczne charakterystyczna dla szwajcarskich modeli pozwala na ich bezproblemowe użytkowanie nie tylko od święta, ale i na co dzień. Ważnym aspektem jest fakt, że w ofercie dostępne są zarówno zegarki na skórzanym pasku, jak i zegarki na bransolecie. Różnorodność wykończenia pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Zegarki szwajcarskie Delbana Fiorentino stanowią synonim dobrego gustu. Doskonale sprawdzają się na spotkaniach biznesowych oraz w trakcie wszelkiego rodzaju uroczystości. Niejednokrotnie wybierane są jako zegarki na prezent, bowiem prezentują uniwersalne wzornictwo, które dzięki niezawodności ma szansę stać się cenioną pamiątką.