Zegarki z diamentami stanowią niezwykle ekskluzywny dodatek do wyszukanej kreacji. Stworzone z najwyższej jakości, luksusowych materiałów, są najbardziej prestiżowymi zegarkami wśród propozycji dostępnych na rynku. Przyciągające wzrok zegarki damskie powstały w oparciu o klasyczne wzornictwo. Wykorzystano wspaniale prezentujące się, ponadczasowe okrągłe koperty lub bardzo kobiece, delikatne koperty prostokątne.  

Cechą charakterystyczną luksusowych zegarków jest bardzo przemyślana, spójna kompozycja. Każdy zawarty w nich element doskonale współgra zarówno z kształtem, jak i kolorystyką czasomierza. Na szczególną uwagę zasługują rzadko spotykane rozwiązania estetyczne. Wśród zegarków Anne Klein znajdziemy niepełne bransolety z pustą przestrzenią, a Tissot zaskoczy zastosowaniem opływowych łezek umieszczonych w miejscu łączenia elementów. Uwadze nie może też umknąć obecność masy perłowej, która stanowi wykończenie wielu tarcz zegarków premium. Zastosowanie niepowtarzalnego wytworu naturalnego sprawia, że każdy czasomierz jest unikalny. Nierównomierna faktura oraz przechodzące w siebie chłodne i ciepłe odcienie perłowego, są gwarancją niepowtarzalnej estetyki tarczy zegarka. Promienie słońca padające pod zróżnicowanymi kątami pozwolą za każdym razem odkryć w nim coś nowego. Największe wrażenie robią jednak prawdziwe diamenty, które dotychczas były obecne w wyrobach jubilerskich. W damskich zegarkach wyznaczają kolejne godziny lub stanowią obramowanie tarczy. Bogato zdobione modele charakteryzują się przepychem, a mnogość drobnych kamieni szlachetnych nie pozwala przejść obok nich obojętnie.
Panie lubiące minimalizm, którym charakteryzują się klasyczne zegarki, odnajdą propozycje stworzone specjalnie z myślą o nich. Doskonałym wyborem są modele Anne Klein z przejrzystą tarczą. Obecny w nich większy diament wskazujący południe, podkreśla prostotę kompozycji. Delikatne, ale wyraziste zdobienie jest centralnym elementem zegarka damskiego i w nienachalny sposób pozwala wyróżnić się z tłumu. Zegarki biżuteryjne pozwalają uzyskać oszałamiający efekt bez konieczności noszenia innych dodatków. Zastosowane w nich wysokiej klasy komponenty natychmiast odróżniają się od standardowych modeli, a czasomierz staje się niepowtarzalnym dziełem sztuki. Każda z pań wie, że żadna kompozycja stworzona z cyrkonii nie jest w stanie dorównać lekkiemu połyskowi najszlachetniejszego z kamieni naturalnych. Prestiżowe zegarki z diamentami zostały stworzone dla kobiet ceniących klasę i styl, stawiających na niebanalne rozwiązania. Wybierz zegarek jako prezent na wyjątkową okazję. Postaw na luksusowe zegarki firm o wieloletniej tradycji. Niepowtarzalny, ponadczasowy i zawsze modny design uświetni każdą uroczystość. Zegarek zamknięty w pięknym pudełku od projektanta jest podarkiem, który przypomni o niezapomnianych chwilach i wywoła uśmiech zawsze, gdy znajdzie się na damskiej dłoni.