Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki z diamentami – Bulova Diamond

13-03-2018

Marka Bulova była pomysłodawcą zastosowania kamieni szlachetnych w mechanizmach zegarków. Rozwiązanie to wykorzystywane jest do dziś. Kamienie umieszczane są w miejscach największego tarcia, co pomaga wydłużyć życie mechanizmu. Ilość kamieni czyli tzw. jewels w zegarku uzależniona jest od rodzaju mechanizmu. Zegarki automatyczne posiadają ich najwięcej, ze względu na ich skomplikowaną budowę. Na tarczy zegarka stosuje się oznaczenia informujące o ilości kamieni, co często przyciąga uwagę Panów i budzi ich zainteresowanie konstrukcją mechanizmu.


Elegancki, damski zegarek Bulova Diamond
Bulova postanowiła zrobić coś szczególnego również dla kobiet, które poszukują eleganckiego dodatku w postaci zegarka. Seria Bulova Diamond dedykowana wyłącznie dla kobiet skupia w sobie luksusowe zegarki damskie z diamentami, które w tym przypadku nie służą za wzmocnienie mechanizmu, ale jako wyjątkowa ozdoba zegarka. Kamienie mocowane są w miejscu indeksów godzinowych, a w niektórych zegarkach każda jedna godzina rozbłyska blaskiem diamentu.


12 brylantów znajdziemy w modelach Bulova 98P119 i Bulova 98P118. Są to piękne zegarki z perłową tarczą. Pierwszy model utrzymany jest w delikatnej kobiecej kolorystyce, a koperta w kolorze złota doskonale komponuje się z białym skórzanym paskiem. Drugi model zamocowano na czarnym pasku, który współgra z czarną perłową tarczą, która stanowi świetne, kontrastowe tło dla dwunastu brylantów. 


Elegancki, damski zegarek Bulova 98P119 Diamond na białym skórzanym pasku z kopertą ze stali pokrytą powłoka PVD w kolorze różowego złota. Tarcza zegarka jest perłowa z diamentami na każdej godzinie oraz wskazówkami w kolorze różowego złota.Elegancki, damski zegarek Bulova 98P118 Diamond na skórzanym pasku w czarnym kolorze z kopertą wykonaną ze stali. Tarcza zegarka jest czarna z diamentami a wskazówki są w kolorze srebrnym.


Bulova Diamond to nie tylko modele na paskach ale i eleganckie zegarki na bransolecie w kolorze złota, srebra lub bardzo modne modele bikolor, w tym piękny zegarek Bulova 98R162. Jego jasną tarczę otoczono diamentami, a towarzyszą im ciekawe stylizowane indeksy w kolorze złota. Model Bulova 96R177 to biżuteryjny zegarek o małej kopercie i misternie plecionej bransolecie. Kamienie umieszczone są w miejscu ośmiu indeksów i wokół całej tarczy zegarka.

Klasyczny, damski zegarek Bulova 98R162 Diamond na bransolecie z kopertą wykonaną ze stali pokrytą PVD w kolorze różowego złota jak i srebra. Tarcza zegarka Bulova jest z masy perłowej z diamentami a wskazówki i indeksy są w kolorze różowego złota.Klasyczny, damski zegarek Bulova 96R177 Diamond na bransolecie typu mesh w srebrnym kolorze wykonanej ze stali. Koperta zegarka jest wykonana ze stali w srebrnym kolorze. Tarcza zegarka jest wykonana z masy perłowej z diamentami a wskazówki są w srebrnym kolorze.Elegancki, damski zegarek Bulova 97P106 Diamond na bransolecie wykonanej ze stali z powłoką PVD w kolorze różowego złota. Koperta jest wykonana z tego samego materiału oraz w tym samym kolorze co bransoleta. Tarcza zegarka jest wykonana z masy perłowej z diamentami z wskazówkami oraz indeksami w kolorze różowego złota.


Bulova 97P106 to z kolei damski zegarek zamocowany na szerokiej bransolecie w męskim stylu, co nadaje mu nieco charakteru. Jest wyjątkowy ze względu na odcień różowego złota i delikatną perłową tarczę. Diamenty umieszczono na dwunastej, trzeciej, szóstej i dziewiątej godzinie. Zegarek dostępny jest również w srebrnej wersji z ciemną tarczą. 


Stylowy, damski zegarek Bulova Diamond na srebrnej bransolecie
Bulova Diamond to prawdziwie kobieca seria luksusowych, ręcznie wykańczanych zegarków. Marka jest jednym z liderów jeśli chodzi o produkcję zegarków z diamentami, a wysoka jakość objawia się nie tylko na zewnątrz, ale i w ich wnętrzu w postaci niezawodnych mechanizmów. 


Warto zaznaczyć, że damskie modele bez kamieni, ale nie mniej prestiżowe znaleźć można w kolekcji Bulova Classic.