Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Najdokładniejsze zegarki Bulova Precisionist

07-05-2018

Kolekcja zegarków Bulova Precisionist, która swoją nazwę zawdzięcza niezwykłej precyzji chodu, to prawdziwa duma marki. Granica błędu w tych modelach to nieosiągalne dla innych producentów - jedyne 10 sekund w skali roku! Warto zaznaczyć, że przeciętny zegarek z mechanizmem kwarcowym wykazuje odchylenia rzędu 15 sekund na miesiąc. 


Niezwykła kolekcja zegarków Bulova Precisionist z dokładną precyzją chodu.

 

Niezwykle dokładne zegarki Bulova Precisionist to jedno z największych osiągnięć technologicznych marki Bulova kojarzonej z niezwykłą kreatywnością, dążeniem do perfekcji i chęcią ciągłego rozwoju. Bulova każdego roku coraz wyżej podnosi poprzeczkę w branży zegarmistrzowskiej i wciąż pozostaje niedościgniona w wielu kwestiach.

 


Najdokładniejsze zegarki świata

Najnowszym sukcesem marki jest mechanizm UHF (Ultra High Frequency) oparty na zaawansowanej technologii, która przejawia się doskonałą płynnością wskazówki sekundowej. W zegarku wytwarza się wibracja o częstotliwości 262kHz – 8 razy większa jak w standardowym modelu kwarcowym. System UHF stworzony przez markę Bulova to nowe spojrzenie na odmierzanie czasu. Zegarki z tego typem mechanizmu są praktycznie nieomylne. Osiągają dokładność 1 sekundy w skali roku i mogą już śmiało konkurować z zegarkami sterowanymi radiowo.

Bulova Precisionist czyli jedne z najbardziej dokładnych zegarków świata


Niezamowite zegarki Bulova Precisionit

Najdokładniejsze zegarki z serii Bulova Precisionist i innych kolekcji marki cechuje nie tylko zaawansowana technologia, ale i dopracowany w każdym szczególe design. Są to ekskluzywne zegarki, do których przemycono sportowego ducha. Na męskim nadgarstku wyglądają imponująco. Tak prezentują się wybrane modele z serii Precisionist.