Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT03-11-2017

Bulova Classic

Modele z serii Bulova Classic to klasyczne zegarki damskie i męskie, idealne dla miłośników tradycyjnego wzornictwa. Na szczególną uwagę zasługują męskie modele na pasku Bulova 97B100 i Bulova 96B104 obdarzone cienkimi kopertami w kolorze złota lub srebra. Ich prosta forma nadaje zegarkom klasycznego, ale i eleganckiego wyglądu. 


Elegancki jak i minimalistyczny zegarek Bulova Classic
Białe tarcze są idealnym tłem dla delikatnych indeksów i wskazówek. Wkomponowano na nich niewielkie okienko pokazujące dzień miesiąca. Na koronce umieszczono rozpoznawalny na całym świecie symbol marki Bulova czyli kamerton. Zazwyczaj kojarzony z muzyką, w kontekście zegarków wskazuje na zastosowanie mechanizmu kamertonowego, który jest szczególnie ceniony przez kolekcjonerów.

Klasyczny, męski zegarek Bulova 96B104 Classic na skórzanym pasku w czarnym kolorze z srebrną kopertą wykonaną ze stali. Analogowa tarcza jest w srebrnym kolorze z datownikiem na godzinie trzeciej. wskazówki jak i indeksy są srebrne w postaci cienkich kreseczek.Elegancki, męski zegarek Bulova 97B100 Classic na brązowym skórzanym pasku z kopertą w złotym kolorze wykonaną ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest w białym kolorze z datownikiem na godzinie trzeciej, wskazówki oraz indeksy są w złotym kolorze w postaci kresek.

Piękne zegarki damskie to kolejna specjalizacja firmy. W obrębie serii Bulova Classic marka oferuje wyjątkowe zegarki na bransolecie przeznaczone dla Pań. Mogą być idealnym dodatkiem na szczególne okazje, ale i na co dzień, a ich perłowe tarcze sprawiają, że są wyjątkowo kobiece. Panie mogą wybierać spośród modeli w kolorze srebra (Bulova 96L185) i żółtego (Bulova 97L138) lub różowego złota (Bulova 97L124). Warto zaznaczyć, że ostatni wariant jest bardzo ceniony przez Panie podążające za trendami.

Elegancki, damski zegarek Bulova 97L138 Classic na stalowej bransolecie pokrytej PVD w złotym kolorze. Koperta jest w tym samym kolorze jak i z tego samego materiału co bransoleta a tarcza zegarka jest wykonana z masy perłowej. Wskazówki oraz indeksy są w złotym kolorze.Biżuteryjny, damski zegarek Bulova 96L185 Classic z koperta oraz bransoleta wykonana ze stali w srebrnym kolorze. tarcza zegarka jest wykonana z masy perłowej a indeksy oraz wskazówki są srebrne.Luksusowy, damski zegarek Bulova 97L124 Classic na bransolecie oraz kopercie wykonanej ze stali, która pokryta jest powłoka PVD w kolorze różowego złota. Tarcza zegarka jest zrobiona z masy perłowej z wskazówkami oraz indeksami w kolorze różowego złota.


W kolekcji Bulova Classic znalazły się również oryginalne zegarki o sportowym charakterze. A ponieważ marka znana jest z zamiłowania do nietypowych kształtów kopert - i w tej serii pozwoliła sobie nieco przewrotnie podejść do tematu klasyki. Zegarki Bulova 97B136 i Bulova96B218 to ciekawe modele z chronografem i datownikiem, które świetnie prezentują się na męskim nadgarstku.

Klasyczny, męski zegarek Bulova 97B136 Classic na skórzanym brązowym pasku z koperta wykonaną ze stali, która pokryta jest PVD w kolorze różowego złota. Giloszowana tarcza jest w kolorze czarnym z trzeba subtarczami oraz datownikiem na godzinie szóstej. Wskazówki jak i indeksy są w kolorze różowego złota.Elegancki, męski zegarek Bulova 96B218 Classic na skórzanym, czarnym pasku z srebrną kopertą wykonana ze stali. Tarcza zegarka jest giloszowana w czarnym kolorze z trzema subtarczami oraz datownikiem na godzinie szóstej. Indeksy jak i wskazówki są w srebrnym kolorze w postaci kresek.