<<   POWRÓT 03-11-2017

Bulova Classic

Modele z serii Bulova Classic to klasyczne zegarki damskie i męskie, idealne dla miłośników tradycyjnego wzornictwa. Na szczególną uwagę zasługują męskie modele na pasku Bulova 97B100 i Bulova 96B104 obdarzone cienkimi kopertami w kolorze złota lub srebra. Ich prosta forma nadaje zegarkom klasycznego, ale i eleganckiego wyglądu. 


Białe tarcze są idealnym tłem dla delikatnych indeksów i wskazówek. Wkomponowano na nich niewielkie okienko pokazujące dzień miesiąca. Na koronce umieszczono rozpoznawalny na całym świecie symbol marki Bulova czyli kamerton. Zazwyczaj kojarzony z muzyką, w kontekście zegarków wskazuje na zastosowanie mechanizmu kamertonowego, który jest szczególnie ceniony przez kolekcjonerów.

Piękne zegarki damskie to kolejna specjalizacja firmy. W obrębie serii Bulova Classic marka oferuje wyjątkowe zegarki na bransolecie przeznaczone dla Pań. Mogą być idealnym dodatkiem na szczególne okazje, ale i na co dzień, a ich perłowe tarcze sprawiają, że są wyjątkowo kobiece. Panie mogą wybierać spośród modeli w kolorze srebra (Bulova 96L185) i żółtego (Bulova 97L138) lub różowego złota (Bulova 97L124). Warto zaznaczyć, że ostatni wariant jest bardzo ceniony przez Panie podążające za trendami.


W kolekcji Bulova Classic znalazły się również oryginalne zegarki o sportowym charakterze. A ponieważ marka znana jest z zamiłowania do nietypowych kształtów kopert - i w tej serii pozwoliła sobie nieco przewrotnie podejść do tematu klasyki. Zegarki Bulova 97B136 i Bulova 96B218 to ciekawe modele z chronografem i datownikiem, które świetnie prezentują się na męskim nadgarstku.