Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Ironman

24wyniki

Cyfrowy zegarek Timex Ironman

Cyfrowe zegarki Timex Ironman dedykowane ludziom sportu, poświęcone są jednym z najważniejszych wyścigów triathlonowych świata. W 2016 roku seria obchodziła swoje trzydzieste urodziny. Z tej okazji marka Timex stworzyła jeszcze bardziej dopracowane pod względem funkcjonalności i wyglądu modele. Efektem stała się między innymi edycja Ironman Sleek 150 skupiająca zegarki z technologią Tap Screen wpływającą na niezwykłą wygodę użytkowania i szybki dostęp do najważniejszych funkcji.

FILTRY0

Timex Ironman - dla kogo?

Timex Ironman to wytrzymały zegarek. Jego celem jest sprostanie oczekiwaniom równie wytrzymałych osób, które nie boją się stawić czoła wyzwaniom. Opływowe kształty idealnie leżące na nadgarstku i zaawansowana funkcjonalność, to główne zalety, dzięki którym na zegarki Timex Ironman decyduje się wielu sportowców - amatorów i profesjonalistów. Dopracowane oprogramowanie treningowe przewiduje zapamiętanie czasu nawet 150 okrążeń.
Cyfrowy zegarek Timex Ironman w białym kolorze.

Zegarek Ironman dla biegacza

Damski zegarek Timex Ironman w kolorze delikatnego fioletu.
Zegarki do biegania charakteryzują się kolejnym udogodnieniem przygotowanym przez producenta. Niektóre z modeli wyposażone zostały w system umożliwiający ustawienie przewidywanego tempa biegu. Generowany przez niego sygnał dźwiękowy informuje biegacza, czy obecna prędkość wpisuje się we wcześniejszy plan, jest zbyt wolna, a może za szybka. Dzięki dopracowanej technologii możemy kontrolować także biegi interwałowe zaprogramowane na kilka możliwych do zapisu sposobów.


Jako że Ironman to także zegarki do pływania rekomendowane do zadań specjalnych, nie mogło zabraknąć w nich profesjonalnego podświetlenia Indiglo. Autorski system inżynierów Timex, oferuje pełne podświetlenie tarczy, dzięki czemu czas będzie dobrze widoczny zarówno w wodzie, jak i po zmroku, podczas wielogodzinnego ultramaratonu. Przydatnym gadżetem, z którego przyjdzie skorzystać zarówno podczas upałów, jak i angażującego treningu jest alarm hydracyjny, czuwający nad uzupełnianiem płynów podczas wysiłku
Męski zegarek Timex Ironman w szarym kolorze.

Ironman również na co dzień

Timex zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko rozstać się z czasomierzem, który towarzyszy podczas osiągania największych sukcesów. Z tego względu każdy Ironman został wyposażony w szereg funkcji przydatnych również na co dzień. Wśród nich znajduje się możliwość ustawienia alarmów z uwzględnieniem drzemek, datownik i pomiar czasu w różnych strefach czasowych.

 Cyfrowy zegarek Timex Ironman


Sportowy styl dla niej i dla niego

Zegarki Timex Ironman występują zarówno w wersji dla kobiet, jak i mężczyzn. W zależności od wybranego modelu, możesz zdecydować się na okrągłą, owalną bądź kwadratową kopertę, która najlepiej wpisze się w Twój gust. Niebywała funkcjonalność, którą doceniły rzesze trenujących osób, idzie w parze z doskonałym designem. Zegarki często stają się codziennym kompanem, pomagającym stawiać czoła wyzwaniom dotyczącym każdego z nas. Funkcja Tap Screen pozwala na nawigację po menu przy pomocy ekranu, bez użycia przycisków. Jest to niebywale użyteczne zwłaszcza wtedy, gdy sprawne i szybkie działanie jest na wagę złota. Timex Ironman to unikatowe zegarki, które sprostają każdemu wyzwaniu. Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że są jednymi z najchętniej wybieranych i rekomendowanych sportowych zegarków wielofunkcyjnych.
Zegarek Timex Ironman w czarnym kolorze