Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT13-06-2018

Sportowe nowości dla kobiet w serii Timex Ironman !

Rekreacyjna aktywność fizyczna w niejednym z nas wzbudziła prawdziwego ducha walki. Chęć doskonalenia wyników sportowych i zwiększona świadomość ciała sprawiają, że monitoring treningów dostarcza cennych informacji. Nic więc dziwnego, że coraz szersze grono osób sięga po zegarki do biegania. Jednak oczekujemy od nich czegoś więcej niż oprogramowania treningowego. Zegarki sportowe mają stanowić prawdziwego partnera codziennych wyzwań, a do tego wyglądać modnie i stylowo.

Sportowy, damski zegarek do biegania z podświetleniem Indiglo oraz stoperem.

By sprostać wyzwaniom stawianym przez aktywne kobietyrenomowana firma Timex wzbogaciła serię Ironman o niezwykłe nowości. Są to zegarki damskie stworzone do zadań specjalnych. Z całą pewnością przypadną do gustu wielu kobietom, które nie zwalniają i na treningach i w życiu. Nowe zegarki Timex Ironmankierowane do pań to modele wyposażone w pełne oprogramowanie treningowe oraz funkcje przydatne w życiu codziennym. Z ich pomocą porównasz międzyczasy i tempo poszczególnych rund podczas treningu, a na co dzień będą przypominać o ważnych wydarzeniach z kalendarza, czy po prostu budzić o poranku. Funkcję alarmu można ustawić dla trzech trybów rozróżniających dni robocze i weekendy. Co więcej, producent zadbał także o osoby, których życie toczy się w podróży. Rozbudowany datownik i wskazania godzin zaprogramowano tak, by uwzględniały aż trzy strefy czasowe.

Damski zegarek Timex Ironman do biegania z kopertą i paskiem z tworzywa sztucznego w kolorze limonkowym. Zegarek Timex Ironman posiada cyfrową tarczę.Niezawodny zegarek Timex Ironman z kopertą i paskiem z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Zegarek Timex Ironman posiada cyfrową tarczę.Wielofunkcyjny zegarek Timex Ironman z kopertą i paskiem z tworzywa sztucznego w kolorze granatowym. Zegarek Timex Ironman posiada cyfrową tarczę.Kobiecy zegarek Timex Ironman z kopertą i paskiem z tworzywa sztucznego w kolorze fioletowym. Zegarek Timex Ironman posiada cyfrową tarczę.

Zegarki do biegania z serii Ironman cenione są przede wszystkim za prostą obsługę pomiarów podczas treningu. Chętnie korzystają z nich zarówno amatorzy, jak i profesjonalni biegacze nawet podczas wymagających ultramaratonów. Jednak pomiary podczas biegu to nie wszystko, co oferuje Ci Timex ! Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Kiedy biegowe rezultaty są już naprawdę satysfakcjonujące, wielu biegaczy decyduje się na wzięcie udział w triathlonie i poszerzenie swojej sportowej pasji. Zegarki Timex stawią czoła nowym wyzwaniom razem z Tobą. Dzięki wodoszczelności na poziomie 100 m, z powodzeniem zabierzesz swój model na trening, a nawet zawody. Przy poszerzeniu aktywności sportowej damski Timex Ironman także sprawdzi się pod kątem wytrzymałości.

Zegarek Timex TW5K90400 Ironman 50-Lap

Najnowszy zegarek Ironman został stworzony na bazie koperty o eliptycznym kształcie i szerokości 38mm dedykowanej dla kobiet. Jednolity pasek płynnie łączy się z kopertą, a wszystko wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Sportowy, wyważony design nie kłóci się z codziennymi stylizacjami. Timex Ironman dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: limonkowej, białej, granatowej i niebieskiej.


Seria Timex Ironman charakteryzuje się pełną funkcjonalnością niezbędną podczas łączenia profesjonalnego monitorowania wyników sportowych i codziennego użytkowania. Czytelny wyświetlacz cyfrowy sprawdza się w każdej sytuacji. Producent zadbał o to, by każdy użytkownik mógł w pełni dostosować zegarek do swoich potrzeb. Nieużywane funkcje można więc ukryć. Rozwiązanie stanowi gwarancję dużej elastyczności i możliwość tworzenia zestawień narzędzi pomiarowych dla konkretnych treningów lub codziennego użytkowania.

Zobacz wszystkie damskie modele Timex Ironman: