Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT28-08-2018

Kultowy Timex teraz na bransolecie mesh !

Niesamowita stylistyka zegarków Timex sprawiła, że od lat są czasomierzami najchętniej wybieranymi przez młodzież. Unikatowe połączenie ponadczasowej tradycji zegarmistrzowskiej i aktualnych trendów dopasowanych do dynamicznie rozwijającego się świata, stanowi o wysokiej uniwersalności dodatku. Choć marka ma na swoim koncie szereg bestsellerów, które stały się powszechnie rozpoznawalne, nie próżnuje i stale wzbogaca swoją ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów stawiających na coraz bardziej eleganckie rozwiązania, kultowy Timex w czarnej oprawie kolorystycznej, zyskał nową, niesamowitą odsłonę !


Klasyczne, męskie zegarki Timex na czarnej bransolecie typu mesh z czarną koperta oraz tarczą. Wskazówki sekundników są w dwóch kolorach jedna w czerwonym, druga w żółtym.

Sztandarowym modelem marki jest, znany nie tylko miłośnikom zegarmistrzowskiej precyzji, ale i wprawnym obserwatorom trendów, Timex OriginalsOversized. Starannie dopracowaną tarczę wzbogacano dotychczas klasycznym, prostym paskiem wykonanym ze skóry naturalnej. Pozbawiony dodatkowy przeszyć na krańcach, dobrze uzupełniał kompozycję i wpisywał się w minimalistyczny styl królujący od dłuższego czasu we wzorniczych trendach.

Modowy, męski zegarek Timex T2N794 Originals Oversized na skórzanym pasku w czarnym kolorze, okrągłej kopercie z mosiądzu w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest minimalistyczna ozdobiona jedynie czerwoną wskazówką sekundnika.Stylowy, męski zegarek Timex posiada analogową tarcze oraz podświetlenie Indiglo.Elegancki, męski zegarek Timex T2N793 na skórzanym pasku w czarnym kolorze, okrągłej kopercie z mosiądzu w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest minimalistyczna ozdobiona jedynie żółtą wskazówką sekundnika


W związku z tym, że pierwotny design tarczy cieszy się ogromną popularnością zdobytą dzięki oryginalnym rozwiązaniom i świetnie prezentującej się kolorystyce, w nowych modelach pozostał on niezmienny. Nową odsłonę stanowi zegarek na bransolecie mesh. Misterna plecionka stworzona z bardzo drobnych ogniw uznawana jest obecnie za jeden z najbardziej eleganckich wzorów. W połączeniu z świetnie wyważoną, klasyczną tarczą z nutką ekstrawagancji, stanowi idealny zegarek na wszelkie okazje.


Zegarek Timex T2N794 Essential Collection Originals Oversized
Ale za co zegarek Timex został pokochany przez rzesze konsumentów? Za niebywałą popularność odpowiada unikatowy wygląd koperty. Już na pierwszy rzut oka widać, że w czasomierzu króluje czerń w różnych odcieniach, która coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność w popkulturze. Monochromatyczny, czarny zegarek jest nie tylko bardzo modnym dodatkiem nawiązującym do modernizmu. Czerń to synonim elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.
Istotą kultowych modeli jest gładki, matowy cyferblat w kolorze stłumionej czerni wpadającej w ciemną szarość. To na nim doskonale prezentują się klasyczne indeksy godzinowe w postaci słupków. Głęboka czerń natychmiastowo pozwala odczytać godzinę i świetnie uzupełnia nieco jaśniejsze tło. Warto zaznaczyć, że ponadczasowe rozwiązanie zostało przełamane nutką ekstrawagancji. Co druga godzina wyróżniona została przez zastosowanie dwóch prostych kresek, które niektórym mogą przypominać znak filmowej pauzy. Pomiędzy nimi znalazło się miejsce na delikatne, krótkie oznaczenia minutowe, stanowiące ciekawe i subtelne obramowanie cyferblatu.

Punktem, który nie sposób pominąć jest wyróżniająca się, wyrazista wskazówka sekundnika, która w modelu T2N794M przybrała kolor krwistej czerwieni, zaś w przypadku T2N793M prezentuje się w oprawie odblaskowego żółtego. Element przełamuje jednolitą kompozycję, a panom może przypomnieć o wskaźnikach prędkościomierza, dodając czasomierzowi dynamicznego charakteru.

Kultowy, męski zegarek Timex T2N793 na bransolecie typu mesh z mechanizmem kwarcowym oraz szkiełkiem mineralnym.


Wysokiej jakości, męski zegarek Timex T2N794M Originals Oversized Mesh na czarnej stalowej bransolecie typu mesh z zapięciem G-Link

I choć urzekający design to pierwsze na co zwracamy uwagę, nie stanowi wszystkich atutów kultowego zegarka Timex. Nie jest to bowiem zwyczajny zegarek z czarną tarczą. To model wyposażony w sztandarową technologię marki - Indiglo. Jest to niesamowicie wydajny system całościowego podświetlenia tarczy, dzięki czemu każdy jej punkt staje się równie widoczny po zmroku. Wyraziste, niebieskie światło aktywowane po wciśnięciu koronki przeniesie Cię w świat futurystycznych rozwiązań, a brak oświetlenia przestanie uniemożliwiać odczytanie godziny.


Modele Timex odznaczają się niesamowitym połączeniem niskiej ceny i wysokiej jakości, dzięki czemu nie tylko nie obciążają w znaczący sposób budżetu, ale pozostają z właścicielem na lata.

Świętuj z nami nową odsłonę kultowych zegarków i skorzystaj ze świetnej ceny zegarków na bransolecie mesh w naszym sklepie !

SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów