Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT22-09-2018

TIMEX x Red Bull Cliff Diving

Kiedy człowiek zmaga się z naturą, liczy się pewność działania. Dzięki zrozumieniu tej zasady, zegarki Timexzbudowały swoje dobre imię na fundamencie niezawodności. Sprawdzone rozwiązania to najlepsze co może być, kiedy dokonujesz czegoś niesamowitego, wymagającego ponadprzeciętnej odwagi. W tym roku marka postanowiła rzucić się na głęboką wodę odpowiadając za oficjalny pomiar czasu na Red Bull Cliff Diving Series 2018 oraz liczne rozrywki dla publiczności w trakcie tego niesamowitego eventu.

Zawody Red Bull Cliff Diving Series 2018 czyli seria odbywających się na całym świecie zawodach skoków do wody.


Red Bull Cliff Diving Series to seria odbywających się na całym świecie zawodów w skokach do wody. Niezwykłe widowisko jest obrazem zmagań śmiałków, którzy bez oporu skaczą nawet z 27 metrowych klifów, wykonując w locie perfekcyjnie przygotowane akrobacje. Zeszłoroczny zwycięzca zawodów w Poligano a Mare, Alessandro De Rose, współpracował z marką Timex w swoim triumfalnym sezonie. Właśnie dlatego wchodząc do grona głównych sponsorów, firma zdecydowała się na stworzenie zupełnie nowego czasomierza, którego Alessandro został ambasadorem.

Zegarek Timex Timex Lab Collab COMMAND RED BULL CLIFF DIVING


Sportowy zegarek Timex Red Bull Cliff Diving stworzony do funkcjonowania nawet w najtrudniejszych warunkach oraz Alessandro De Rose- zeszłoroczny zwycięzca zawodów w Poligano a Mare.


Zegarek Timex Timex Lab Collab COMMAND RED BULL CLIFF DIVING na każde wyzwania

Model Timex Red Bull Cliff Diving to nic innego jak edycja specjalnazegarka Timex Command. Amerykanie pokazali niezwykłą pewność siebie, tworząc czasomierz dla ludzi, którzy skaczą z wysokości 3 krotnie większej niż w trakcie zawodów olimpijskich. Istotnie zegarek Timex Red Bull Cliff Diving jest przeniesieniem legendarnej niezawodności na całkowicie nowy poziom. Już pierwszy rzut oka wystarczy, aby dostrzec, że ten czasomierz jest równie śmiały co startujący w imprezie zawodnicy. Nawiązania do Red Bull Cliff Diving Series widać z resztą na każdym kroku. Niebieski, silikonowy pasek z logiem Red Bull-a oraz czerwone wykończenie aluminiowych elementów to idealne wpasowanie się w przewodnie barwy mistrzostw, które dodatkowo zapewniają zegarkowi doskonały wygląd. Co jasne, edycja specjalna zegarka Timex Command posiada niezbędne parametry - czasomierz jest wstrząsoodporny, dzięki czemu zniesie moment kontaktu z wodą przy 85km/h, a 100m wodoszczelności zabezpieczy mechanizm przed zalaniem.


Alessandro De Rose zeszłoroczny zwycięzca zawodów w skokach do wody.


Najlepsi na świecie cliffdiverzy, tacy jak Alessandro De Rose wiedzą, że odpowiedni rozkład sił, wytrzymałość oraz lekkość są kluczowe, aby prosto z wody, wybić się na szczyt podium. Sportowy zegarek Timex Red Bull Cliff Diving został stworzony w taki sposób, aby odzwierciedlić ten sam, niezwykle wysoki poziom lekkości i wytrzymałości. Poza wodoszczelnością i silikonowym paskiem przyczepionym do ergonomicznej, 54 mm koperty, edycja specjalna zegarka Timex posiada wiele innych potrzebnych dodatków. Należy do nich nie tylko alarm, który przypomni o zaplanowanych wydarzeniach, ale i alert hydracyjny, precyzyjny stoper, rozbudowany kalendarz i genialnie podświetlenie Indiglo. Timex Red Bull Cliff Diving to świetnie skonstruowany zegarek sportowy, wpisujący się w ekstremalne wymagania oraz stylistyczne smaczki, jak choćby wyjście na skocznię w Poligano a Mare, w drodze, do której zawodnicy muszą pokonać... salon luksusowej willi. Nie ma wątpliwości, że zawody Red Bull Cliff Diving Series to event wart zainteresowania uwagi.

Zegarek Timex TW5M20800 Timex Lab Collab COMMAND RED BULL CLIFF DIVING


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat cliffdivingu, informacje znajdziesz na oficjalnej stronie Red Bull-a, a stworzony na tą okazję zegarek Timex Command Red Bull Cliff Diving znajdziesz na naszej stronie: