Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zabawna nowość - zegarek Timex Welton Snoopy

02-11-2018

W tym roku amerykański gigant branży zegarmistrzowskiej wzbogacił rynek o wyjątkowy mode - zegarek Timex Welton TW2R94900 SNOOPY. Jest on poświęcony legendarnej postaci rysunkowej, jaką niewątpliwie stał się pies Snoopy. Wyjątkowy, zadziwiający, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Wykreowany z myślą o miłośnikach komiksów, których bohaterem jest niepowtarzalny Snoopy, znajdzie także sympatyków w szerszym gronie użytkowników.

Kwarcowy, męski zegarek Timex TW2R94900 z stalową kopertą w srebrnym kolorze. Tarcza zegarka jest w srebrnym kolorze a na niej znajduje się bohater komiksów ''Fistaszki''- Snoopy. Sam zegarek jest na brązowym skórzanym pasku.Młodzieżowy zegarek z niespotykaną tarczą

Zegarek Timex Welton Snoopyjest modelem zaiste osobliwym. Dzięki swojej zawrotnej stylistyce wydaje się być idealny dla młodszych sympatyków analogowych czasomierzy i miłośników inteligentnych historyjek o niezwykłym psie. Może być on także adresowany do dorosłych, pod warunkiem, że wyróżniają się dużym poczuciem humoru. Główny design przedstawia się raczej prosto i nie mieści w sobie żadnych krzykliwych akcentów. Idealnie okrągła koperta ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze i równie srebrna, analogowa tarcza, nadają zegarkowi Timex Weltonklasycznego charakteru.

Zegarek Timex Welton SNOOPY


Zegarek Timex TW2R94900 Welton SNOOPY

Tym bardziej, że jest on osadzony na brązowym, skórzanym pasku zapinanym na sprzączkę. Pierwszoplanowym elementem stylistycznym jest tutaj wizerunek psa Snoopy, znanego z popularnych komiksów "Fistaszki", przeniesionych później na ekrany telewizorów. Umieszczony pośrodku cyferblatu Snoopy ma na głowie baseballową czapkę i właściwie to gra w baseball na oczach użytkownika. Podobnie do tego rysunkowego, ten na tarczy zegarka stoi na dwóch tylnych łapach. Z kolei jego przednie łapy tworzą wskazówki zegarka Timex TW2R94900. W łapce godzinowej Snoopy trzyma piłkę, natomiast w minutowej kij baseballowy. Sekundnik okazał się w tym przypadku zbędny. Indeksy arabskie w kolorze zielonym prezentują się podobnie do napisów z bajki o przygodach Snoopy'ego.


Modowy, męski zegarek Timex TW2R94900 na skórzanym brązowym pasku z srebną kopertą oraz tracza ze Snoopy'm. Zegarek ten posiada podświetlenie Neobrite zapewniające długotrwałe świeciecenie w ciemności.Timex Welton SNOOPY- legendarna marka - legendarny bohater

Snoopy i Baseball, to jedne z ukochanych ikon Ameryki. Timex odtwarza tradycję dawnych, dobrych czasów, kreując czasomierz inspirowany stylem vintage. Postać psa Snoopy została stworzona w 1950 r. W ciągu 50. lat sylwetka rysunkowego bohatera stała się rozpoznawalna na całym świecie. Ciekawostką jest, że w roku 1968 Snoopy stał się reklamową maskotką agencji kosmicznej NASA. Pomimo tego, że zegarek Timex Welton TW2R94900 SNOOPY posiada raczej oszczędny design należy pamiętać, że to wciąż niezawodny Timex. W związku z tym cechuje go dokładność, trwałość i właściwa amerykańskiej marce wysoka jakość wykonania. Dość powiedzieć, że historia firmy sięga 1854 r. Warto przy tym wspomnieć, że w roku 1933 Timex zaprezentował światu zegarek z inną ikoną Ameryki w roli głównej. Mianowicie z Myszką Miki. Demonstrowany model, dedykowany filozofującemu psu Snoopy, z pewnością znajdzie uznanie wśród młodzieży i okaże się unikalnym dodatkiem garderobianym na każdą okazję.

Męski zegarek Timex TW2R94900 Welton SNOOPY