Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Timex MK1 California

07-01-2019

Uwielbiana przez młodzież, kultowa seria Timex MK1 California czaruje odświeżonym designem. Wprowadzony do modeli, militarny rys Zachodniego Wybrzeża skradł sympatię miłośników wojskowej niezawodności, w której prym wiedzie twardy charakter. Modele Aluminum to niezłomność, która pozwoli Ci wyrazić siebie w każdej sytuacji.

Młodzieżowe zegarki Timex MK-1 California.


Timex MK1 Aluminum California z rysem Zachodniego Wybrzeża

Nowe modele z serii California hipnotyzują niebanalnym designem, w którym militarne akcenty przeplatają się z najmodniejszymi wykończeniami. Z kultową marką Timex, kolorowy zegarek to coś więcej niż ozdoba. To nośnik starannie dopracowanej technologii Indiglo, która świetnie współgra z barwnymi tarczami uzupełnionymi o nylonowe paski. By jeszcze lepiej podkreślić korzenie looku, koperty nowych modeli zostały stworzone z aluminium. Wyróżniające się połączenie pomarańczowego z szarym dostępne w modelu TW2T25500, a także odważna gra żółtego z czernią dostępna w wersji TW2T25700 odznaczają się bojowym charakterem, nie zapomniano o bardziej stonowanych kompozycjach zegarków TW2T25300 oraz TW2T25100.

Zegarek Timex MK1 TW2T25500 Aluminum CaliforniaZegarki młodzieżowe na miarę XXI wieku

Zegarek Timex MK1 TW2T25400 Aluminum California

Dzisiejsze zegarki to nie tylko czasomierze, których zadaniem jest odmierzanie czasu. Od każdego ze spoczywających na nadgarstku oczekujemy niezawodności, wygody noszenia i przede wszystkim niesamowitego wyglądu. Uzbrojona w pozytywne kolory seria Timex MK1 California przeniesie Cię w świat czegoś więcej niż klasyczne rozwiązania. 


Wyjście poza schemat to jedna z myśli przewodnich XXI wieku. Tam, gdzie potrzebne jest świeże podejście do tematu pojawiają się zegarki Timex. I tym razem nie zawodzą, bowiem szalenie czytelne tarcze charakteryzują się nie tylko doskonałym rozmiarem cyfr arabskim, ale także podwójnym opisem godzinowym, dzięki czemu żaden z użytkowników nie będzie musiał głowić się, czy pierwsza na pewno oznacza trzynastą. Łatwość odczytu pory dnia wspomagają także subtelne oznaczenia minutowe zamieszczone na obwodzie cyferblatu. Kolekcja Timex MK1 California to ukłon w stronę funkcjonalności, prostoty rozwiązań i nowoczesności, która kooperuje nie tylko z nieszablonowymi barwami, ale przede wszystkim doskonałą jakością, która nigdy Cię nie zawiedzie.

        

Młodzieżowy zegarek Timex TW2T25500 Aluminum California z mechanizmem kwarcowym. Zegarek jest z aluminiową kopertą w srebnrym kolorze i parcianym pasku w szarym, pomarańczowym i żółtym kolorze.
Młodzieżowy zegarek Timex TW2T25700 Aluminum California z mechanizmem kwarcowym i oświetleniem indiglo. Zegarek jest z aluminiową kopertą w srebnrym kolorze i parcianym pasku w czarnym, żółtym oraz niebieskiem kolorze.
Młodzieżowy zegarek Timex TW2T25100 Aluminum California z mechanizmem kwarcowym i analogową tarczą. Zegarek jest z aluminiową kopertą w niebieskim kolorze i parcianym pasku w trzech różnych odcieniach niebieskiego.Męska funkcjonalność w przystępnej cenie

Wieloletnia działalność rozpoznawalnej marki na zegarmistrzowskim rynku pozwala tworzyć modele idealnie wpasowane w potrzeby użytkowników. Znajomość wymagań stawianych przez aktywnych mężczyzn pozwoliła czerpać z militarnych wzorców wszystko, co najlepsze. I tak w modelach króluje technologia Indiglo podświetlająca zegarek w niesamowicie wydajny sposób. Rozmieszczone pod całą powierzchnią tarczy diody pozwolą na jednolite rozświetlenie tarczy nawet podczas najciemniejszej nocy. I choć męskie zegarki Timex mogą przede wszystkim pochwalić się autorskimi rozwiązaniami, nie sposób pominąć tych wpływających na wygodę codziennego użytkowania. W końcu dodatkowe zegary funkcyjne występujące na bardziej rozbudowanych cyferblatach nie pełnią jedynie funkcji estetycznej. Zegarki młodzieżowe zostały wyposażone w udogodnienia takie jak: datownik, chronograf czy stoper.

Młodzieżowy zegarek Timex TW2T25400 Aluminum California z mechanizmem kwarcowym. Zegarek jest z aluminiową kopertą w czarnym kolorze i parcianym pasku w czarnym, pomarańczowym oraz niebieskim kolorze.


Zegarek na parcianym pasku jest strzałem w dziesiątkę dla każdej osoby, która stawia na uniwersalność. Trwałe, ładnie skomponowane kolory, wygoda noszenia oraz bezpretensjonalność wpisana w materiał sprawiają, że każdy z modeli, w których dostrzegamy militarne khaki i subtelny piaskowy kolor, stanie się doskonałym zegarkiem codziennym. Fani nieco bardziej ekstrawaganckiego designu będą mogli ożywić swoje stroje wyrazistymi wstawkami w środkowej części paska i cieszyć się kolorowymi tarczami o doskonałym nasyceniu barwy.

Zegarek Timex MK1 TW2T25700 Aluminum California


Timex zawdzięcza niekwestionowaną pozycję jednego z liderów sprzedaży zegarków polityce łączącej w sobie najwyższą jakość pracy mechanizmów i przystępnej cenie, dzięki której zegarek z serii MK1 California może pojawić się także na Twoim nadgarstku!

Polecane modele: