<<   POWRÓT 13-06-2018

TIMEX PEANUTS - UROCZE ZEGARKI DLA DZIECI

Zegarki dla dzieci często sprawiają wiele kłopotów podczas poszukiwania odpowiedniego modelu. Bez wątpienia zegarki dziecięce powinny posiadać specyficzne wzornictwo. Każdy z nas pamięta chwile, kiedy domagaliśmy się jakiejś zabawki ze względu na obecność naszej ulubionej postaci. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że modne wśród dzieciaków postacie zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Na szczęście teraz, dzięki marce Timex, mamy dostęp do czegoś ponadczasowego!

Nowe zegarki Timex Peanuts przychodzą na ratunek wraz z bohaterami ponadczasowego komiksu The Peanuts Gang. Barwne przygody rysunkowych postaci przez dziesięciolecia bawiły swoich  rówieśników w rzeczywistym świecie. Dzisiaj bohaterowie serii należą do najbardziej rozpoznawalnych symboli, niezależnie od wieku swoich fanów. Zegarki dla dzieci Timex Peanuts doskonale to wykorzystują rozpalając wyobraźnię najmłodszych i budząc sentyment  tych nieco starszych. Barwne kompozycje, którymi powinny charakteryzować  się zegarki dziecięce, pozwolą Twojemu maluchowi nosić ulubioną komiksową postać zawsze przy sobie. Nie  da się ukryć, że myśląc o komiksie The Peanuts Gang, myślimy  najczęściej o Snoopym ! Niepozorny piesek stał się ikoną tak  rozpoznawalną, że ciężko znaleźć osobę, która by się z nim nie spotkała -  nawet jeśli nigdy nie czytała komiksu. 
Idealny zegarek dziecięcy

Zegarki dla dzieci Timex Peanuts to różne warianty kolorystyczne. Zegarki dla najmłodszych to wygodne modele na rozciąganych paseczkach. Na tarczy pojawia się zawsze uroczy Snoop'y, a otoczenie zmienia się w zależności od tego, czy jest to zegarek dla chłopca, czy zegarek dla dziewczynki. Większe zegarki młodzieżowe z serii Timex Peanuts, które można znaleźć zaprosiły na swoje tarcze także przyjaciół Snoopiego.

Barwne zegarki Timex Peanuts oferują  potężną dawkę pozytywnej energii dzięki zastosowaniu żywej palety barw  oraz motywów kochanych szczególnie przez najmłodszych. Co ważne, dziecięce zegarki Timex,  doskonale nadają się do wprowadzenia Twojej pociechy w kulturę posiadania czasomierza, i będą wspierać naukę odczytu godziny. Zegarki dziecięce Timex Peanuts są również odporne na zachlapania, dzięki czemu nie zniszczy go przypadkowo rozlana herbatka.