Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Marathon

8wyniki

Timex Marathon

Timex Marathon to kolekcja stworzona dla biegaczy i wszystkich miłośników aktywnego stylu życia. Dzięki wygodzie, przydatnej funkcjonalności i stonowanemu designowi w atrakcyjnej cenie zdobyła uznanie amatorów sportowych wyzwań. Poznaj zegarki Marathon Timex i osiągaj jeszcze więcej!

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Marathon z funkcjami dla aktywnych

Za popularnością serii Timex Marathon stoją przede wszystkim funkcje pomocne podczas różnego rodzaju aktywności na czas. Standardowo wszystkie zegarki oferują stoper, a wybrane modele są dodatkowo wyposażone w chronograf. Możesz więc wykorzystać zegarek Marathon do mierzenia wyników w trakcie biegania, jazdy na rowerze i wielu innych dyscyplin.

Czarny chronograf Timex Marathon na rower


Czerwono-czarny zegarek Timex Marathon

Dla osób aktywnych, które nie rezygnują z treningów nawet w podróży, przydatną opcją okaże się wskazanie czasu światowego. Na wyświetlaczu Marathon Timex w kilka sekund sprawdzisz aktualną godzinę w dowolnej części świata. Tak łatwo upewnisz się na przykład, czy wybrałeś odpowiedni moment na kontakt z rodziną, będąc po drugiej stronie kuli ziemskiej. Dodatkowo zyskujesz do dyspozycji rozbudowany datownik, abyś nie przeoczył dnia treningu. Możesz również ustawić przypomnienie o nim lub innym wydarzeniu za pomocą alarmu.


Mając znajdujący się w kolekcji Marathon zegarek na nadgarstku, trenujesz nawet po zmroku. Każdy model jest bowiem wyposażony w nowatorskie podświetlenie Indiglo działające od spodu tarczy. Zapewnia ono pełną czytelność godziny czy wskazań stopera w ciemności.

Timex Marathon z podświetleniem Indiglo

Wysoka jakość dla Twojej wygody i bezpieczeństwa

Wytrzymały i odporny na zabrudzenia sportowy zegarek Timex Marathon

Już to świadczy o tym, że w serii Timex Marathon producent postawił na najwyższą jakość. Nie poprzestał jednak tylko na wyborze precyzyjnej technologii. Dokładny mechanizm kwarcowy zamknął w kopercie z mocnego tworzywa sztucznego. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia. Gdy natomiast występują na nim zabrudzenia lub drobne zarysowania, można je łatwo usunąć.


W tym przypadku cała obudowa została jeszcze dodatkowo zabezpieczona przed wodą — zegarek Marathon ma wodoszczelność co najmniej 30 m. Jest więc w pełni gotowy na aktywność w trudniejszych warunkach. Szkło akrylowe lub mineralne o właściwościach amortyzujących i dużej wytrzymałości na uderzenia chroni jego elektroniczny wyświetlacz.

Wodoszczelność w zegarku Timex Marathon


Biały zegarek Timex Marathon

To wszystko udało się pogodzić z maksymalnym komfortem noszenia. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego do wykonania koperty i paska zegarek Timex Marathon jest bardzo lekki. Nie obciąża nadgarstka, dobrze się do niego dopasowuje i nie przeszkadza nawet przy dynamicznych ruchach. Zabierz go na jogging, a niemal nie poczujesz, że masz go na ręku.


Stonowana stylistyka Marathon Timex

Znajdujący się w kolekcji Marathon zegarek stylowo dostosuje się do Twojego stroju na trening. Ma wyraźnie sportowy design, ale jego wygląd nie jest nachalny. Dotyczy to szczególnie damskiej wersji. Wybór niedużej, czytelnej koperty o szerokości 34 mm pozwolił stworzyć w pełni funkcjonalne zegarki sportowe Timex Marathon o subtelnym, kobiecym designie.

Timex Marathon dla kobiet


Zielony chronograf Timex Marathon

Nieco bardziej dynamiczne w stylu są modele dla mężczyzn. Jednak i w tym przypadku nie można mówić o nadmiernej masywności. Design zegarka Marathon Timex w pełni oddaje ich lekkość oraz wytrzymałość. Przyciski obsługi funkcji są efektownie wkomponowane w boki koperty, a pasek stanowi jej spójne przedłużenie. Stonowana, ciemna kolorystyka sprawia zaś, że zegarek Timex Marathon nie narzuca się w stylizacjach. Śmiało można zakładać go nawet na co dzień, aby korzystać z szerokiej funkcjonalności i podkreślać swój aktywny styl życia.


Zegarek Marathon Timex, czyli wysoka jakość w niskiej cenie

Timex w kwestii jakości wyznacza sobie wysokie standardy. Pomimo to jest dostępny w przystępnej cenie. Czy wiesz, że w ZEGAREK.NET oferowane przez markę Timex zegarki sportowe z serii Marathon można kupić za nie więcej niż 200 zł? Chętnie sięgają po nie biegacze, kolarze i osoby amatorsko trenujące inne dyscypliny. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz znajdujący się w kolekcji Timex  Marathon zegarek, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Czarny zegarek Timex Marathon