Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Model 23

2wyniki

Zegarki Timex Model 23

Zegarki Timex cieszą się popularnością od wielu lat. Różnorodne wzory, eleganckie wzornictwo i nowoczesne wykończenie to cechy, które decydują o wyborze amerykańskich czasomierzy. Każdy zegarek Timex z kolekcji Model 23 przyciąga wzrok efektownym wyglądem. Okrągłe koperty mają specjalne polerowanie, co sprawia, że stal pięknie błyszczy. Czasomierze Timex Model 23 zaskakują niezwykłymi cyferblatami. Mają one jednolity kolor, a na nim ciekawy gilosz, który przypomina rozchodzące się promienie słoneczne. 

FILTRY0

Timex Model 23 – subtelna, kobieca kolekcja 

Kobiece, subtelne i uwodzicielskie piękno zegarków Timex Model 23 sprawdzi się przy każdej okazji. Okrągłe koperty są doskonałym uzupełnieniem ciekawych tarcz. Tradycyjne wskazywanie czasu podkreśla ponadczasowość modeli. Wskazówki są smukłe, co doskonale uzupełnia estetyczne wzornictwo marki zza oceanu. Sercem zegarków pozostaje mechanizm kwarcowy. Jest on precyzyjny, a za poruszanie wskazówek odpowiada impuls elektryczny pochodzący z baterii. 

Zegarek Timex Model 23 TW2T89400

Zegarek Timex – doskonały wybór na każdą okazję 

Zegarek Timex Model 23 TW2T88200

Amerykański producent zwraca uwagę nie tylko na ekskluzywny wygląd, lecz również na doskonałe wykończenie swoich zegarków. Głównym założeniem marki jest dostępność zegarków Timex dla każdego. Czasomierze wyróżniają się świetną jakością w przystępnej cenie. Koperty o okrągłym wykończeniu zostały zawieszone na skórzanych paskach lub stalowych bransoletach. Pierwszy rodzaj charakteryzuje się matowym wykończeniem i gładką strukturą. Zapięcie na sprzączkę sprawia, że są to modele ponadczasowe. Stalowe bransolety o dużej wytrzymałości dopełniają te efektowne biżuteryjne dodatki. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Timex dostępną w naszej ofercie!