Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Easy Reader

18wyniki

Zegarki Timex Easy Reader

Marka Timex jest znana z tego, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców. Tak stało się i tym razem, kiedy projektanci stworzyli kolekcję zegarków Timex Easy Reader. Już sama nazwa podpowiada nam przeznaczenie tych czasomierzy. Zostały one bowiem dedykowane dla osób szukających wyraźnych, czytelnych i przejrzystych zegarków, które będą dawały duży komfort użytkowania. 

FILTRY0

Kultowa kolekcja zegarków Timex Easy Reader dla każdego!

Elegancki zegarek Timex Easy Reader

Kolekcja zegarków Timex Easy Reader stworzona została w 1977 roku i od samego początku istnienia zdobyła ogromną popularność.  W przeciągu swojej już ponad 40-letniej historii sprzedanych zostało 100 milionów egzemplarzy, co tylko potwierdza popularność tej serii. Oparte na klasycznej stylistyce zegarki, wykazują się bardzo dużą praktycznością użytkowania. Ich przejrzystość tarcz i dbałość o wykonanie z pewnością przekona wiele osób do wybrania tych egzemplarzy. Cechą wspólną każdego modelu jest czytelna tarcza o wyraźnych oznaczeniach godzinowych. Klasyczne arabskie cyfry i minutowe indeksy słupkowe, nadają zegarkom Timex Easy Reader charakterystycznego wyglądu, a jednocześnie nie kolidują ze stonowaną stylistyką modeli.Dbałość o wykończenie w Timex Easy Reader

Większość zegarków to modele zamocowane na skórzanym pasku ze skóry naturalnej. Ich kolorystyka jest bardzo różna, od żywych i kolorowych odcieni po te bardziej stonowane dla tradycjonalistów. Swój nowy egzemplarz znajdą także fani zegarków na bransolecie. W zależności od gustu, można tu wybrać klasyczny szeroki model lub bardziej biżuteryjny zbudowany z gęstej plecionki. Specjalnie dla seniorów przygotowano zegarki z rozciągliwą bransoletą, umożliwiającą łatwe i wygodne zakładanie czasomierza na nadgarstka. 

Klasyczny zegarek Timex Easy ReaderTimex Easy Reader - praktyczny dodatek na co dzień

Wyjątkowy, damski zegarek Timex Easy Reader

Zegarki Timex Easy Reader stworzono z myślą o ich codziennym użytkowaniu. Z tych powodów zbudowano je z odpornej na upadki i wstrząsy stali szlachetnej, a tarcze przykryto elastycznym szkłem mineralnym. Dzięki temu nasz czasomierz pozostanie bezpieczny nawet w trakcie jego przypadkowego zahaczenia o inny przedmiot, czy spadnięcia z półki. Za sprawą zastosowanego w zegarku mechanizmu kwarcowego, mamy pewność bardzo dokładnego odmierzania czasu. Wygoda użytkowania zegarków Timex Easy Reader

Zegarki Timex to niesamowite połączenie wyglądu i praktyczności. W tym wszystkim posiadają w sobie również nutę uniwersalności. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że będą one doskonałe do codziennych, swobodnych stylizacji - niezależnie od tego, czy właśnie idziemy na zakupy, na uczelnię, do szkoły czy pracy.

Praktyczność połączona z wyglądem w zegarkach Timex Easy ReaderTimex Easy Reader idealnym prezentem dla seniorów

Zegarki Timex Easy Reader jako idealny prezent dla seniorów

Kolekcja Timex Easy Reader to również świetna propozycja na prezent dla naszych dziadków, którzy z pewnością będą zachwyceni ich praktyczną osłoną. Czytelne, wyraziste tarcze umożliwiają swobodne odczytanie godziny, zwłaszcza dla osób mających problem ze wzrokiem. Skórzane paski lub rozciągliwe bransolety gwarantują łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierzy z nadgarstków, przy jednoczesnym bezpiecznym trzymaniu się zegarka na nadgarstku.