Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Męskie na bransolecie

Zegarki Timex Męskie na bransolecie

Zegarki Timex męskie na bransolecie od lat cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród odbiorców na całym świecie. Stalowe koperty czasomierzy o okrągłym kształcie zawieszono na bransoletach z tego samego materiału, tworząc elegancką całość. Wybierając zegarki Timex męskie, można dostrzec różne style. Dla mężczyzn szukających uniwersalnego dodatku idealny będzie zegarek Timex męski na bransolecie w stylu klasycznym lub fashion. Styl sportowy i typu driver sprawdzi się u młodzieży i mężczyzn ceniących sportowe dodatki.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 74 produktów

Klasa i elegancja, czyli zegarki Timex męskie 

Klasyczny dodatek do codziennych stylizacji to jedno. Dla mężczyzn ważnym aspektem jest, aby zegarek pasował do większości okazji. Takie cechy ma każdy zegarek Timex męski na bransolecie. Amerykański producent wykorzystał zasilanie za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Zegarki Timex męskie pokazują czas w sposób tradycyjny, czyli przy użyciu mechanizmu wskazówkowego. Większość zegarków ma zapięcia motylkowe, które są praktyczne i bezpieczne, a dodatkowo pozwalają na szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka. Pozostałe czasomierze zapinane są systemem G-Link, którego konstrukcja pozwala na samodzielną regulację długości. 

Zegarek Timex TW2R98000 Fairfield Supernova Chrono

Zegarek Timex męski na bransolecie – funkcjonalny i praktyczny 

Zegarek Timex TW2R25800 Waterbury

Chociaż wiadomo, że pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę, jest wygląd zegarka, to funkcjonalności są nie mniej ważne. Zegarki Timex męskie są nie tylko eleganckie, ale również praktyczne. W większości czasomierzy znajdziemy datownik i neobrite, która zapewnia długotrwałe świecenie w ciemności po krótkim naświetleniu. Dla mężczyzn uprawiających sport znajdą się modele ze stoperem oraz chronografem. Każdy zegarek Timex męski na bransolecie ma wodoszczelność na poziomie 50 m, a dla tych, którzy lubią sporty wodne, wyprodukowano czasomierze z wodoszczelnością na poziomie 100 m. Mineralne szkło chroniące tarczę zegarka jest niezwykle elastyczne, a co za tym idzie odporne na pęknięcia i stłuczenia. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Timex dostępne w naszej ofercie!