Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex City

14wyniki

Zegarki Timex City

Zegarki Timex są niezwykle popularnymi dodatkami na nadgarstek. Nowoczesne wykończenie, wspaniała jakość i przystępna cena to argumenty, które przekonały już wiele zadowolonych osób. Każdy zegarek Timex z kolekcji City ma element, który przyciąga wzrok. W bogatej ofercie są między innymi modele z cyrkoniami. Podczas ruchów ręką tarcza zaczyna się efektownie mienić, co spodoba się kobietom ceniącym biżuteryjne wykończenie. Popularnością cieszą się też zegarki szkieletowe Timex City. Ażurowa konstrukcja pozwala na podziwianie pracy mechanizmu zegarka.

FILTRY0

Timex City – doskonała jakość w przystępnej cenie 

Amerykański producent ma w swojej kolekcji bardzo różnorodne modele. Każda kobieta może wybrać idealnie dopasowany zegarek Timex. Okrągłe koperty w połączeniu z minimalistycznymi tarczami tworzą klasyczną całość. Marka zza oceanu postawiła na tradycyjny wskaźnik czasu. Smukłe wskazówki doskonale uzupełniają estetyczne wzornictwo. Za precyzyjne działanie odpowiada system kwarcowy lub automatyczny. Kilka modeli zostało wykonanych w typie skeleton. Brak klasycznej tarczy to celowy zabieg estetyczny, który pozwala na obserwację działania mechanizmu. Zegarki Timex mają koronki o różnym kształcie.  

Zegarek Timex City TW2V05200 zegarek damski typu skeleton

Zegarek Timex – doskonały wybór na każdy dzień 

Zegarek Timex City TW2V01300 zegarek damski na bransolecie mesh z ozdobną tarczą

Założeniem amerykańskiego producenta była dostępność zegarków Timex dla każdego. Dlatego postanowił połączyć nieskazitelną jakość z przystępną ceną. Koperty zostały wykonane ze stali, której kolor pozostaje wyrazisty przez długi czas. Modele o okrągłym wykończeniu doskonale podkreślają i uzupełnią codzienne stylizacje. W kolekcji City są zegarki Timex na skórzanym pasku oraz na stalowej bransolecie. Pierwszy rodzaj cechuje się gładką strukturą o matowym wykończeniu. Zapinany na klasyczną sprzączkę zegarek Timex zaliczany jest do modeli ponadczasowych. Mediolańskie bransolety cenią osoby lubiące biżuteryjne dodatki. Drobna plecionka jest gwarancją wytrzymałości i efektownego wyglądu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Timex dostępną w naszej ofercie!