Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Transcend

36wyniki

Zegarki Timex Transcend

Subtelny zegarek dla kobiety jest czymś więcej niż czasomierzem. To uniwersalny dodatek, jaki powinien znaleźć swoje miejsce w garderobie każdej z pań, która stawia na nienaganny wygląd, nie tylko od święta. Kiedy mowa o minimalistycznym, kobiecym wzornictwie, nie sposób pominąć serii Timex Transcend. Słynie ona z delikatnej stylistyki, doskonale sprawdzającej się w towarzystwie licznych strojów - zarówno tych szykownych, jak i zupełnie codziennych.


FILTRY0

Timex Transcend- elegancja i minimalizm w jednym

Najbardziej charakterystycznym elementem każdego z zegarków Timex Transcend jest delikatny cyferblat. Zawiera się w cienkiej kopercie, charakterystycznej dla najbardziej luksusowych modeli. Każda z gładkich tarcz została wzbogacona o kreskowe indeksy godzinowe, których obły kształt doskonale wpasowuje się w stylistykę wskazówek. I tym razem Timex postawił na sprawdzone, autorskie rozwiązanie, jakim są wskazówki lekko zwężające się ku końcowi. Ich półkoliste zakończenie nie zaburza harmonii kompozycji i podkreśla subtelny charakter każdego wykończenia. Miłośniczki detali z pewnością zwrócą uwagę na niewielki logotyp marki zamieszczony w górnej części tarczy. To jednak nie koniec delikatnych akcentów w zegarkach Timex Transcend!

Timex Transcend- elegancja i minimalizm w jednym


eleganckie jak i gładkie tarcze w zegarkach Timex Transcend

W kolekcji Timex Transcend nie mogło zabraknąć gładkich tarcz, utrzymanych w kolorze ponadczasowej bieli i enigmatycznej czerni. Prawdziwą gratką dla pań, rozkochanych w oryginalnym designie i subtelnym połysku, są tarcze z masy perłowej. Zastosowany materiał, będący hitem ostatnich sezonów, zapewnia lekko nierównomierną fakturę tarczy, co przekłada się na ciekawy sposób odbijania światła. Każdorazowe spojrzenie na zegarek wiąże się z nieco innym wrażeniem estetycznym, gwarantowanym przez cyferblat mieniący się kolorami tęczy.Wysoka jakość wykonania zegarków Timex

Niepowtarzalne wzornictwo zegarków Timex Transcend rozwiązuje codzienne dylematy pań. Modele z kolekcji jednej z najbardziej cenionych firm zegarmistrzowskich nie każą wybierać pomiędzy nienaganną elegancją i codzienną wygodą. Czasomierze zostały zaprojektowane tak, by zachować balans pomiędzy wieloletnią tradycją i nowatorskim designem. Dlatego każdy model z tej serii można uznać za elegancki zegarek na co dzień. Ładnie prezentujące się koperty zostały wykończone skórzanymi paskami. W zegarkach zastosowano pastelowe, nienachalne kolory, które nie dominują nad wybranymi strojami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że niektóre z modeli Timex Transcend zostały wzbogacone niewielkimi elementami, przypominającymi szlufki. W zamieszczonych blisko tarczy zdobieniach królują biżuteryjne cyrkonie oraz nieszablonowe kształty w postaci plecionych wężyków bądź geometrycznych wycięć.

Wysoka jakość wykonania zegarków TimexCodzienna elegancja z zegarkiem Timex Transcend

Codzienna elegancja z zegarkiem Timex Transcend

Każdy z modeli Timex Transcend, to elegancki zegarek na co dzień, który nigdy nie zawodzi. Wysokiej klasy dokładny mechanizm został przykryty starannie dopracowaną tarczą. Dzięki temu może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających miłośniczek zegarmistrzowskiego kunsztu. Firma o wieloletniej tradycji zastosowała tutaj rozwiązania, pozwalające zyskać niespotykaną gdzie indziej wygodę noszenia. Nowa seria jest odpowiednią propozycją dla kobiet, które prócz niesamowitego wzornictwa cenią sobie niezawodność. Wszystkie atuty, charakteryzujące modele Timex Transcend, sprowadzają się do jednej konkluzji. Każdy egzemplarz to jednocześnie subtelny zegarek dla kobiety i elegancki zegarek na co dzień.