Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Expedition

53wyniki

Kolekcja zegarków Timex Expedition

Kolekcja Timex Expedition dedykowana została osobom poszukującym wytrzymałego czasomierza na wyprawy lub sportowe treningi. Utrzymane w casualowej i sportowej stylistyce modele, okażą się niezawodnym sprzętem outdoorowym. Szeroka oferta linii zegarków tej serii sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni czasomierz dla siebie.

FILTRY0

Wycieczka, czy trening? Znajdź swój Timex Expedition

Wśród kolekcji Timex Expedition Scout znajdziemy wytrzymałe zegarki na wyprawę, których kwarcowy mechanizm wspierany jest przez antywstrząsowy system Shock Resistant. Chroni on werk przed uszkodzeniami wywołanymi przez wstrząsy czy uderzenia. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia wytrzymałość zegarka w zróżnicowanych warunkach. Jego lekkość będzie mieć wpływ także na wygodę użytkowania. Mocny pasek gwarantuje bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku i jego dobre dopasowanie. Dzięki tym wszystkim właściwościom zegarek będzie świetnym kompanem nawet podczas ekstremalnych wypraw.
Męski zegarek Timex Expedition w klasycznym stylu.


Męskie zegarki Timex Expedition
Szukając czasomierza na wycieczkę lub sportowy trening, natrafimy na cyfrowe modele o zaawansowanej funkcjonalności. Posiadają one zaawansowany stoper z timerem oraz funkcje pogodowe w postaci termometru, czy barometru. Podczas górskich wypraw przydatny będzie dodatek w postaci wysokościomierza. W kolekcji występują również typowo nurkowe zegarki o podwyższonej do 20 ATM wodoszczelności. W zwiedzaniu podwodnego świata pomoże także głębokościomierz. Mierzenie głębokości w równych odstępach czasu przyda się zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i miłośnikom gadżetów.


Timex expedition scout - outdooroweZegarki Timex Expedition na co dzień

Godzinę odczytamy z przejrzystych tarcz, na które nałożono wskazania w formie liczb arabskich. Całość przykrywa elastyczne szkło mineralne, które sprawdzi się w codziennych warunkach. Dzięki zróżnicowanemu wzornictwu, każdy znajdzie model odpowiadającemu jego gustowi. Szeroka gama funkcji w postaci alarmu, stopera, czy czasu światowego sprawdzi się w codziennych warunkach. Niezwykle pomocnym będzie podświetlenie, za pomocą którego odczytamy godzinę w ciemności.
Zegarek Timex Expedition na pasku.


Designerski zegarek Timex Expedition dla każdego.
Na kolekcję Timex Expedition składają się analogowe zegarki o outdoorowej urodzie. Ich militarny charakter uzupełni codzienny strój, podkreślając jednocześnie zamiłowanie do sportowej stylistyki. Stalowa koperta w połączeniu z kolorowymi parcianymi lub skórzanymi paskami tworzy unikalny design. I tak w ofercie znajdziemy czasomierze utrzymane w różnych odcieniach  brązu, zieleni oraz czerni.