TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Timex Expedition

Kolekcja zegarków Timex Expedition

Kolekcja Timex Expedition dedykowana została osobom poszukującym wytrzymałego czasomierza na wyprawy lub sportowe treningi. Utrzymane w casualowej i sportowej stylistyce modele, okażą się niezawodnym sprzętem outdoorowym. Szeroka oferta linii zegarków tej serii sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni czasomierz dla siebie.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Wycieczka, czy trening? Znajdź swój Timex Expeditio

Męskie zegarki Timex Expedition
Męski zegarek Timex Expedition w klasycznym stylu.


Wśród kolekcji Timex Expedition znajdziemy wytrzymałe zegarki na wyprawę, których kwarcowy mechanizm wspierany jest przez antywstrząsowy system Shock Resistant. Chroni on werk przed uszkodzeniami wywołanymi przez wstrząsy czy uderzenia. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia wytrzymałość zegarka w zróżnicowanych warunkach. Jego lekkość będzie mieć wpływ także na wygodę użytkowania. Mocny pasek gwarantuje bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku i jego dobre dopasowanie. Dzięki tym wszystkim właściwościom zegarek będzie świetnym kompanem nawet podczas ekstremalnych wypraw.
Szukając czasomierza na wycieczkę lub sportowy trening, natrafimy na cyfrowe modele o zaawansowanej funkcjonalności. Posiadają one zaawansowany stoper z timerem oraz funkcje pogodowe w postaci termometru, czy barometru. Podczas górskich wypraw przydatny będzie dodatek w postaci wysokościomierza. W kolekcji występują również typowo nurkowe zegarki o podwyższonej do 20 ATM wodoszczelności. W zwiedzaniu podwodnego świata pomoże także głębokościomierz. Mierzenie głębokości w równych odstępach czasu przyda się zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i miłośnikom gadżetów.Stylowe zegarki timex ExpeditionZegarki Timex Expedition na co dzień

Godzinę odczytamy z przejrzystych tarcz, na które nałożono wskazania w formie liczb arabskich. Całość przykrywa elastyczne szkło mineralne, które sprawdzi się w codziennych warunkach. Dzięki zróżnicowanemu wzornictwu, każdy znajdzie model odpowiadającemu jego gustowi. Szeroka gama funkcji w postaci alarmu, stopera,  czy czasu światowego sprawdzi się w codziennych warunkach. Niezwykle pomocnym będzie podświetlenie, za pomocą którego odczytamy godzinę w ciemności.
Na kolekcję Timex Expedition składają  analogowe zegarki o outdoorowej urodzie. Ich militarny charakter uzupełni codzienny strój, podkreślając jednocześnie zamiłowanie do sportowej stylistyki. Stalowa koperta w połączeniu z kolorowymi parcianymi lub skórzanymi paskami tworzy unikalny design. I tak w ofercie znajdziemy czasomierze utrzymane w różnych odcieniach  brązu, zieleni oraz czerni.


Designerski zegarek Timex Expedition dla każdego.
Zegarek Timex Expedition na pasku.