Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Timex Easy Reader - czytelny zegarek na rękę

26-04-2021

Jeśli szukasz stylowego, ale prostego czasomierza -  kolekcja zegarków Timex Easy Reader jest właśnie dla Ciebie. Damskie i męskie modele o prostych kształtach oraz wyrazistych tarczach, znajdą właścicieli wśród osób ceniących sobie uniwersalne wzornictwo.Zegarek Timex Easy Reader o klasycznym wyglądzie

Zegarki Timex Easy Reader od samego początku istnienia, cieszą się dużą popularnością wśród mężczyzn i kobiet. Sukces tych modeli tkwi w bardzo klasycznych i czytelnych tarczach. Mamy tu do czynienia z jednolicie kolorowym cyferblatem, na którym nałożono oznaczenia godzinowe w formie cyfr arabskich. Pomiędzy nimi znajdują się słupkowe indeksy sekundowe, a na środku proste wskazówki. Całość zamknięta została w okrągłej kopercie o szerokości 32mm (w zegarkach damskich) lub 40 mm (w zegarkach męskich) z cienkim rantem dookoła.

Klasyczny jak i elegancki wygląd w zegarkach Timex Easy ReaderMęskie i damskie zegarki Timex Easy Reader

Męskie i damskie zegarki Timex Easy Reader jako idealny dodatek do każdej stylizacji

Amerykańska marka Timex dopracował czytelne zegarki różnymi stylami. Każdy model to połączenie różnokolorowych kopert i wytrzymałych skórzanych pasków lub stalowych bransolet. Znajdziemy tu zestawienie złota z czarną skórą lub srebrny z czerwono-brązową skórą i ozdobnymi przeszyciami po boku. Inne z nich zawieszone zostały na bransolecie klasycznej lub mediolańskiej. Choć większość zachowana jest w jednolitym kolorze srebrnym lub złotym, to zdarzają się również tzw. modele bikolor. W nich przez środkową część bransolety przechodzi barwa nawiązująca do rantu koperty.Rozciągliwa bransoleta w Timex Easy Reader

Wybrane modele Timex Easy Reader wyposażone zostały w rozciągliwą bransoletę. Wystarczy tylko wsunąć czasomierz na nadgarstek, a bransoleta dopasuje się do rozmiaru i kształtu naszej ręki. Tego typu estetyczne rozwiązanie będzie dobrym wyborem zarówno dla seniorów, jak i wszystkich osób ceniących sobie komfort użytkowania.
Rozciągliwa bransoleta w zegarkach Timex Easy ReaderCzytelny zegarek Timex Easy Reader

Wyjątkowa czytelność zegarków Timex Easy Reader

Timex Easy Reader za sprawą swoich prostych, wyrazistych tarcz będą bardzo dobrym zegarkiem dla seniorów i osób słabowidzących. Za sprawą dużych indeksów godzinowych bez problemu można odczytać z nich godzinę, a w razie potrzeby istnieje dodatkowo możliwość skorzystania z montowanego w czasomierz podświetlenia Indiglo. Zaopatrzone zostały one w precyzyjny mechanizm kwarcowy, a w zależności od egzemplarza dodatkowo są wodoodporne do 3 ATM lub nawet 10 ATM. Proste i wygodne w użytkowaniu zegarki Timex Easy Reader będą nie tylko praktyczne w codziennym użytkowaniu, ale okażą się także szykownym dodatkiem dopełniającym codziennego wyglądu. Ich uniwersalne wzornictwo sprawia bowiem, że można je zakładać do każdego ubioru bez względu na okazję.