Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT07-05-2021

Malibu Collection - wakacyjne wspomnienia z marką Timex

Marka Timex zaprezentowała właśnie tętniącą życiem kolekcję „Malibu”. Inspirowane plażą i oceanem kolorowe modele Malibu i Waterbury Legacy Boyfriend, to obowiązkowe dodatki tego sezonu!


Kolekcja Malibu od makri TimexNowe zegarki od Timex na sezon wiosna-lato 2021

Kto z nas nie może doczekać się już ciepłych, pełnych słońca dni? Z niecierpliwością wystawiamy głowę za okno, aby poczuć pełen rozkwit wiosny i nadchodzące lato. Wielu z nas myśli także nad wakacjami, żywiąc nadzieję, że znów będziemy mogli swobodnie podróżować i przeżywać pełne pozytywnych emocji przygody. Podobne odczucia towarzyszą projektantom marki Timex, którzy postanowili przekazać nam dobre myśli za sprawą nowych zegarków z kolekcji Malibu! Inspirowane piaskiem oraz widokiem oceanu modele, zachwycają swoimi żywymi kolorami! Malibu i Waterbury Legacy Boyfriend staną się nieodłącznym dodatkiem wszystkich wiosenno-letnich stylizacji!

Kolorowe zegarki Timex Malibu i ich wakacyjny klimatSzalony i kolorowy zegarek Malibu

Kolorowy zegarek od marki Timex z kolekcji Malibu

Pierwszy model Malibu jest częścią linii Q Timex. Za sprawą swoich żywych kolorów wprowadzi każdego w dobry humor, przeganiając wszystkie negatywne myśli. Biżuteryjny model w bardzo sprawny sposób łączy w sobie klasyczne linie ze sportową dynamiką. Jego obrotowy bezel utrzymany jest w dwóch barwach - różowy na górze i niebieski poniżej. Tarcza zegarka zdobi różowa podstawa, na której nałożono niebieskie wskazówki. Przy godzinie 3 widnieje datownik wskazujący nazwę tygodnia oraz dzień miesiąca. Reszta zegarka pozostaje w tonacji różowego złota. Wyjątkiem jest elastyczna bransoleta, na której zawieszono kopertę. Występują na niej naprzemiennie niebieskie pasy, przywodzące na myśl wakacyjne bransoletki. Zegarek występuje także w drugiej wersji kolorystycznej - w nim też bezel i bransoletka przyjmuje różowo-pomarańczową tonację. Cyferblat zachowany jest z kolei w czarnej barwie, a jego wskazówki i indeksy godzinowe pokryto farbą luminescencyjną.Biżuteryjny Waterbury Legacy Boyfriend

Model Waterbury Legacy Boyfriend jest nieco spokojniejszy kolorystycznie od swojego poprzednika. Koperta o szerokości 36 mm wraz z nałożonym na nią bezelem przyjmuje kolor żółtego złota. Luneta pozostaje dodatkowa zdobiona małymi żłobkowaniami. Tarczę wypełnia z kolei ciepły pomarańczowym kolor inspirowanym zachodem słońca. Barwa ta przechodzi także przez środek klasycznej bransolety zbudowanej z mieszanych ogniw. Całej kompozycji dopełniają znajdujące się na cyferblacie logo marki Timex, kalendarz i złote indeksy godzinowe wraz ze wskazówkami.

Waterbury Legacy Boyfriend jako idealny dodatek na lato


Inną wersją pozostaje model w żółtym złocie, gdzie tarcza oraz środek utrzymany jest w niebiesko-błękitnym kolorze. Przywodzi on na myśl piękny kolor czystego oceanu, hipnotyzując nas swoim wyglądem.Budowa nowych zegarków Timex Malibu

Budowa nowych modeli zegarków Timex z kolekcji Malibu

Malibu i Waterbury Legacy Boyfriend zbudowane są ze stali szlachetnej, którą metodą PVD pokryto kolorem. Tarczę w nocy rozjaśni podświetlenie Indiglo. Wraz z przykrywającym cyferblat szkłem mineralnym, daje ono gwarancję przejrzystości odczytu w zróżnicowanych warunkach. Sam minerał cechuje się dodatkowo dużą wytrzymałością na ewentualne uderzenia. W codziennym użytkowaniu nieodłącznym okaże się także wodoszczelność zegarka na poziomie 5 ATM. Za prawidłową i precyzyjną pracę czasomierzy Timex odpowiada z kolei wbudowany w modele mechanizm kwarcowy.