Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Timex WE DONT STOP™, czyli pozytywne przesłanie dla świata!

25-05-2021

Timex przedstawia nową kampanię marki - WE DON'T STOP™. Pojawiają się w niej wybitne osoby z całego świata, które inspirują innych do twórczego życia. Swoimi codziennymi działaniami pokazują, że z uśmiechem na twarzy można pokonać każde przeciwieństwa losu.Zmieniamy świat na lepsze z kampanią WE DON'T STOP ™

Kampanie WE DON'T STOP i zegarki Timex
Nowa kampania WE DON'T STOP ™ symbolizuje zaangażowanie amerykańskiej marki Timex w przełamywanie społecznych granic i nierówności. Jej celem jest propagowanie wartości pokoju oraz zrównoważonego rozwoju. Poprzez swoje działania, pragnie już dziś budować lepszą dla wszystkich przyszłość. Dlatego też #TogotherBand zbiera fundusze na realizację 17 głównych celów ONZ, dzięki którym do 2030 roku idea zrównoważonej polityki stanie się faktem.


Marka zaprosiła do udziału w akcji osoby, które możemy nazwać codziennymi bohaterami. Opowiadane przez nich historie pokazują bowiem, że pomimo wielu spotykających nas trudności, warto dążyć do realizacji marzeń i wyznaczonego przez siebie celu. Przesłanie te uwidacznia się w nakręconym jeszcze przed Covidem filmie promocyjnym, który dziś w szczególny sposób wyraża nadzieję na lepszą przyszłość. Jego motywem muzycznym jest piosenka „Don't Stop Me Now” zespołu Queen.
WSparcie dla ludzi od marki Timex10 niesamowitych osób w kampanii WE DON'T STOP ™

WE DON'T STOP ™ wypełnia przesłanie pełne nadziei i radości. W kampanię  włączonych jest 10 niesamowitych osób, które niosąc w świat pozytywne wartości, walczą z niesprawiedliwością społeczną. Wśród nich znajdują się muzycy, businessmani, czy prawnicy. Jasmine Whipps dzieli się z nami doświadczeniem nagrywania filmów w brytyjskim języku migowym, a Sidharth Malhotra pasją do aktorstwa. Chloe Dubois to współzałożyciel kanadyjskiej organizacji non-profit The Ocean Legacy Foundation, działającej na rzecz wyeliminowania odpadów plastikowych w oceanach. W kampanię marki zaangażował się także amerykański aktor, model i YouTuber Max Emmerson, działający od lat na rzecz społeczności LGBTQ +.


Kampania Timex WE DON'T STOP i współpraca z niesamowitymi ludźmi


Każda z tych osób może stać się dla nas źródłem inspiracji do realizacji wciąż przekładanych marzeń i planów. Poszczególne historie bohaterów kampanii jasno pokazują, że wszystkie pojawiające się na naszej drodze przeszkody są możliwe do pokonania. Aby tego dokonać trzeba wierzyć, działać i nie zatrzymywać się!