Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Seria Timex Easy Reader obchodzi 40 urodziny

03-11-2017

Amerykański producent zegarków Timex obchodzi w tym roku ważny jubileusz. Stworzona w 1977 roku seria Timex Easy Reader ma już 40 lat! W tym okresie sprzedano niebotyczną liczbę ponad  100 milionów egzemplarzy. Czym jest zatem ta wyjątkowa seria i co stoi za tak ogromnym sukcesem?
Klasyczny, męski zegarek Timex na czarnym skórzanym pasku z białą przejrzystą tarczą.Klasyczna prostota w zegarku

Zegarki Timex Easy Reader doskonale opisuje jedno słowo - minimalizm. Kiedy  producenci prześcigają się w nowych i coraz to bardziej skomplikowanych  gadżetach, marka Timex postanowiła stworzyć serię, która oddaje hołd pierwotnym czasomierzom. Timex Easy Reader to klasyczny design doskonale  pasujący do encyklopedycznej definicji hasła "zegarek". Dzięki swojej  prostocie zegarki Timex  najlepiej wykonują to do czego zostały stworzone - wskazują czas. Przejrzystość i łatwość w odczytywaniu  godziny z tarczy tych pięknych czasomierzy jest tak duża, że ciężko znaleźć konkurencję wśród innych marek.

Modele stworzone na 40 rocznicę dostępne w naszym sklepie: 

Elegancki, męski zegarek Timex Easy Reader stworzony na 40 rocznicę na skórzanym pasku z srebrna koperta oraz biała analogowa tarczą z czarnymi czytelnymi indeksami i czerwoną wskazówką sekundnika.        Klasyczny, damski model Timex Easy Reader stworzony na 40 rocznice na skórzanym, czarnym pasku z białymi szwami, z srebrną, stalową koperta oraz analogową tarczą w białym kolorze z czarnymi indeksami oraz czerwona wskazówką sekundnika. Czarne opakowanie od zegarka Timex Easy Reader na 40 rocznicę.


Dla kogo Timex Easy Reader?

Obchodząca swoje 40 urodziny seria odniosła niebywale wielki sukces z bardzo  prostej przyczyny. Większość kupujących decyduje się na kupno zegarka  tylko i wyłącznie ze względu na możliwość wygodnego odczytania godziny,  czego nie są wstanie dostarczyć inne urządzenia. Zegarki Timex Easy  Reader wpadną w gusta wszystkim zwolennikom minimalistycznych rozwiązań,  a także stroniącym od niepotrzebnych dodatków i nazbyt bogatego  wzornictwa.

Dzięki niebywałej przejrzystości odczytu, seria Timex Easy  Reader jest też doskonała dla osób starszych, które zazwyczaj unikają  masy nowoczesnych i łatwych do uszkodzenia gadżetów. Zegarki Timex Easy  Reader posiadają jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki nim możemy stać się posiadaczami klasycznego, markowego i praktycznego zegarka w bardzo  przystępnej cenie, a ich prostota zagwarantuje wieloletnią niezawodność i radość z bycia posiadaczem pięknego czasomierza z rodziny Timex Easy Reader.


Modny, damski zegarek Timex Easy Reader na klasycznej bransolecie ze stali w kolorze złotym i srebrnym. Koperta zegarka jest ze stali w srebrnym kolorze z analogowa biała tarczą oraz czarnymi indeksami i wskazówkami w czarnym i złotym kolorze.            Amerykański, męski zegarek Timex Easy Reader na klasycznej srebrnej bransolecie ze stali i kopercie w tym samym kolorze również ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z białymi indeksami jak i wskazówkami. zegarek posiada również mały datownik pokazujący dzień tygodnia.            Modny, damski zegarek Timex Easy Reader na skórzanym pasku z stalową koperta pokryta PVD w kolorze złota. Analogowa tarcza zegarka jest w beżowym kolorze z czarnymi, czytelnymi indeksami oraz wskazówkami. Zegarek posiada również mały datownik pokazujący dzień tygodnia.Poznaj CAŁĄ KOLEKCJĘ AMERYKAŃSKICH ZEGARKÓW TIMEX