Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki QQ Dla dzieci

Zegarki Q&Q dla dzieci w różnych kolorach

Dzieci, podpatrując dorosłych, coraz częściej chcą nosić na swoich nadgarstkach czasomierze. Jednymi z lepszych propozycji dla najmłodszych są zegarki Q&Q. Wyprodukowano je w różnych kolorach. Dla dziewczynek przewidziano różne odcienie fioletu, różu i czerwieni, dla chłopców modele zielone lub niebieskie. W kolekcji znajdą się również uniwersalne kolory, takie jak biały i czarny. Zegarki QQ dla dzieci stanowią nie tylko piękny dodatek do stylizacji, ale są również akcesorium do nauki odczytywania czasu. Przyswajanie sobie godzin na czasomierzu, który podoba się dziecku, jest znacznie szybsze i przyjemniejsze niż na dużym domowym zegarze. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 15 z 15 produktów

Zegarki QQ dla dzieci – modele ciekawymi motywami 

Nie od dziś wiadomo, że dzieciaki często szukają zabawek, ubrań i innych rzeczy z ulubionymi motywami lub postaciami z bajek. Japońska marka ozdobiła swoje zegarki Q&Q różnymi wzorami. Jedne z popularniejszych to te z motylami i chmurkami. Ciekawie prezentuje się czasomierz z motywem morskim, który na tarczy ma rekina, a na pasku muszelki. Wśród bogatej kolekcji każde dziecko znajdzie dla siebie idealny model zegarka Q&Q. 

Zegarek QQ VR99-013 zegarek dla dzieci na różowym pasku z gwiazdkami i motywem jednorożca pośrodku tarczy

Zegarki Q&Q dla młodzieży 

Zegarek QQ VQ14-002 zegarek dla dziecka na czarnym pasku i tarcza w kolorze czarnym

Dla starszych dzieci znajdą się bardziej klasyczne propozycje od marki Q&Q. Popularnością cieszą się zegarki Q&Q z białym paskiem i kopertą. Tarcza takiego czasomierza została wykonana z materiału holo, dzięki czemu pięknie odbija światło. Dla poszukiwaczy cyfrowych wyświetlaczy przewidziano zegarek Q&Q w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym lub żółtym. Wszystkie modele mają akrylowe szkło, które daje gwarancję wysokiej przejrzystości i jest odporne na zarysowania oraz pęknięcia.

Sprawdź całą kolekcję zegarków QQ dostępną w naszej ofercie!