Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki QQ Unisex

212wyniki

Marka Q&Q od wielu lat posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Pierwsze modele zegarków pojawiły się w 1976 roku. Dziś wyroby marki należącej do japońskiego koncernu Citizen Watch Co. Ltd. są popularne na całym świecie. Firma może być kojarzona głównie z analogowymi zegarkami, ale w swojej ofercie ma także modele cyfrowe z ekranem LCD. Zegarki Unisex są bardzo różnorodne, można by powiedzieć, że marka tworzy czasomierze dla każdego. W ofercie dostępne są modele modowe, sportowe i klasyczne. Zegarki QQ Unisex przykuwają uwagę designem, funkcjonalnością i ceną.   

FILTRY0

Czasomierze dopasowane do osób w każdym wieku  

Z racji tego, że filozofią marki jest wzbogacanie życia codziennego ludzi na całym świecie, w kolekcji Unisex dostępne są różne kategorie czasomierzy. Zegarki modowe, biżuteryjne cechują się widocznymi zdobieniami. Dominuje kolor złota i srebra, a popularnymi dodatkami są cyrkonie. Modele zazwyczaj umocowane są na pokaźnych rozmiarów bransoletach. Warto jednak wspomnieć, że tworząc zegarki biżuteryjne, firma zachowuje balans i umiejętnie zdobi czasomierze. Nie widać w nich przepychu i nadmiernej ilości świecidełek. Są to modele idealne do wieczorowych i oficjalnych outfitów.

Zegarki QQ Unisex dla każdego


Zegarek QQ Unisex

Wiele zegarków codziennych ma niewielkie tarcze z arabskimi cyframi. W designie dominuje fuzja czerni, bieli i złota. Czasomierze przytwierdzone są do pasków ze skóry naturalnej albo wąskich bransoletek.

  

W ofercie zegarków QQ Unisex nie brakuje modeli sportowych posiadających koperty z tworzywa sztucznego i cyfrowe wyświetlacze. Tego rodzaju czasomierze cechują się wytrzymałością i posiadają szereg wbudowanych funkcji.

Sprawdź wszystkie zegarki QQ dostępne w naszej ofercie!

Zegarek QQ QA20-001