Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki QQ na bransolecie

128wyniki

Zegarki QQ na bransolecie stworzone zostały z myślą o osobach poszukujących eleganckiego dodatku do codziennych stylizacji. Marka w rozsądnej cenie proponuje nam szeroki wybór klasycznych modeli, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarek QQ na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki qq z bransoleta ze stali
W ofercie marki QQ znajdują się biżuteryjne zegarki uzupełnione stylowymi bransoletami klasycznymi lub mesh. Wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej modele prezentują zarówno dobry wygląd, jak i wysoką wytrzymałość w codziennych warunkach. Występują one w kolorze srebra, złota lub czerni. Każde z nich zaopatrzono w zapięcie zatrzaskowe, motylkowe, G-LINK lub typu H dodatkowo sygnowane logiem marki. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia nam wygodę użytkowania, a także bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. Bransolety zawieszono na kopercie przy użyciu klasycznych teleskopów. W egzemplarzach damskich bransolety mają szerokość 10 mm-20 mm, a obwód od 18 cm do 21 cm. W męskich modelach szerokość będzie wynosić od 20 mm do 22 mm, natomiast obwod 19-22 cm.

Zegarek QQ na bransolecie klasycznej

Zegarki QQ na bransolecie klasycznej wykonane są z dużych lub mieszanych ogniw, ułożonych w kilku segmentach. Tworzą one najczęściej trzy lub pięcio ogniskowe kompozycje, cechujące się dużą dekoracyjnością. Niekiedy poszczególne rozmiary elementów zaznaczone są osobnymi kolorami, tworząc wraz z tarczą i kopertą spójną wizualnie całość. Bransolety na większych ogniwach są masywniejsze, przez co świetnie sprawdzają się u osób z nieco szerszymi nadgarstkami. Egzemplarze smuklejsze będą dobrze wyglądać w połączeniu z elegancką koszulą lub wieczorową suknią. Z powodzeniem mogą być także zakładane do codziennych strojów.
Bransoleta klasyczna w zegarku qq

Zegarek QQ na bransolecie mesh

Zegarki qq na bransolecie typu mesh
Zegarek QQ na bransolecie mesh to subtelne, a zarazem wytrzymałe modele o charakterystycznej gęstej plecionce. Stanowią one ciekawą alternatywę wobec tradycyjnych typów bransolet, wyróżniając się elegancją w prostej odsłonie. Z pewnością przypadną one do gustu kobietom i mężczyznom poszukującym minimalistycznych, a zarazem szykownych dodatków na co dzień. Tego typu bransoleta będzie pasować niemal do wszystkich stylizacji. Dzięki niej wyróżnimy się z tłumu, dając jednocześnie wyraz naszego dobrego gustu. Za sprawą specjalnej konstrukcji wyregulujemy obwód bransolety, dostosowując ją idealnie do naszego nadgarstka.